2733
2734
عنوان

بع نظرتون حق با شوهرمه یا نه

160 بازدید | 6 پست

امروز خواهرم هونه پن بودن با با جناق شوهرم ..ما میخواستیم بریم پارک شوهرم گفت من نمیام خیلی خستم بخوابم چن روز نخوابیدم ما رفتیم اونم موند خونه خوابید ..یاز شب شد میخواستیم بریم بیرون تفریح شوهرم گفت من فردا صبح زود بازد برم سرکار میخوام بخوابم شما برین   میخوام باهاش بحث کنم فردا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق با توجه ولی متاسفانه بحث فایده نداره اصلا مردا همه همینن حالا اگه خواهر خودش بود میدی تو پارک داره ملق میزنه حالا ت.و هی بگو نصفه شبه بریم دیگه

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی