2737
2739
عنوان

عشق تنها حرکت منطقیست ❤

132 بازدید | 14 پست

عاشق این جمله شدم

از کتاب سه شنبه ها با موری

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399

کجاش منطقیع

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
کجاش منطقیع

زندگی با عشق منطقی ترین کاره بنظرم

نه صرفا عشق به جنس مخالف

عشق به زندگی و...

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
زندگی با عشق منطقی ترین کاره بنظرم نه صرفا عشق به جنس مخالف عشق به زندگی و...

عشق فقط بین زن و مرد تعریف میشه ، بقیه موارد مصداق  دوست داشتنه نه عشق

درخواست دوستی قبول نمیکنم
منطقی هست ، ولی حالا چرا تنها حرکت!!!

چون هرکاری بی عشق بیخوده و بعدا ادم حسرت وقتایی رو میخوره که کاری کرده که دوس نداشته

2740
عشق فقط بین زن و مرد تعریف میشه ، بقیه موارد مصداق  دوست داشتنه نه عشق

شاید تعریف من از عشق مساوی با تعریفت از دوست داشتنه

اسمش مهم نیست

شاید تعریف من از عشق مساوی با تعریفت از دوست داشتنه اسمش مهم نیست

این دوتا ، دوچیز مختلف هستن 

عشق یه تعریفی داره ، دوست داشتن یه تعریفه دیگه 

بعد تعریف من و شما مهم نیست ، مفهوم‌حقیقیش که توسط علم‌تعریف میشه مهمه 

چون هرکاری بی عشق بیخوده و بعدا ادم حسرت وقتایی رو میخوره که کاری کرده که دوس نداشته

کی همچین حرفی زده ، ما تو زندگی گاهی  مجبوریم کارهایی رو‌انجام بدیم که منطقیه ولی دوستش نداریم ، چون به صلاحمون هست 

این دوتا ، دوچیز مختلف هستن  عشق یه تعریفی داره ، دوست داشتن یه تعریفه دیگه  بعد تعریف م ...

از نظر علمی عشق و دوست داشتن فقط هورمونن اکسی توسین

از نظر کلی و جامعه عشق وقتی هست که طرف مقابل رو بیشتر از خودت دوست داشته باشی 

و دوست داشتن یعنی از داشتن یا بودن چیزی لذت ببری و این هورمون ها ازاد بشه

از نظر این کتاب و این جمله عشق یعنی عشق به زندگی عشق به همنوع و لذت بردن از زندگی و کارهایی که میکنی و زندگی کردن بر اساس چیزایی ک دوسشون داری منطقی ترین کار هست و درمقابل زندگی کردن فقط با معیار جامعه و فقط برای پول دراوردن و حرف مردم و ... کاملا برعکس منطقه

از نظر علمی عشق و دوست داشتن فقط هورمونن اکسی توسین از نظر کلی و جامعه عشق وقتی هست که طرف مقابل ...

نه کی اینو گفته 

عشق هم جنبه ی بیولوژیک داره هم روانشناختی 

بیولوژیک یعنی در اسکن مغز عاشق نشانه های عشق پیداست 

روانشناختی هم یه حس هست مثله بقیه ی حس ها 

و فقط و فقط بین زن و‌ مرد به وجود میاد چون مبناش گرایشه جنسیه 

پس ما چیزی به اسم عشق مادر وفرزندی و عشق به زندگی نداریم ، اینا شامل درجات مختلفه دوست داشتنه 

عشق منحصر به فرد و استثنائی هست یعنی فقط شامل یک نفر  میشه ، یعنی نمیتونید همزمان عاشق دونفر باشید 

وقتی عاشق میشید اون فرد اکثر ساعتهای روز تو فکرتونه و سلامت اون و زندگیه اون به اندازه ی خودتون براتون مهمه 

اما این موارد شامل دوست داشتن نمیشه 

نویسنده ی این کتاب یا مفهوم عشق رو درست نمیشناسه 

یا کتاب درست ترجمه نشده 

نه کی اینو گفته  عشق هم جنبه ی بیولوژیک داره هم روانشناختی  بیولوژیک یعنی در اسکن مغز عا ...

مرسی عالی بود درستن

ولی من درگیر کلمه ها نیستم شاید همون دوس داشتن منظورشه 😊

2706