2733
2734
عنوان

داستان زندگی و ازدواجم.. تاپیک دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 26110 بازدید | 148 پست
ولی من دارم سعی میکنم شرایط و واس خودم درس کنم سعی میکنم ادمش کنم و واقعا دارم نتیجه میگیرم شاید جدا ...

اگه خودشبخواد و عشق بینتون باشه و حرمتها حفظ بشه درست میشه

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                         خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا خودت رو در رو با اونا نجمه و صاحبی حرف نمیزنی؟  

ادامشو بخون و تو قبلیا همنوشتع بودم  ک نامزدمگفت اگه رفتی دیدن اونا من دیگ ولتومیکنم

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                         خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
توهم درسش کن باهم درسش کنید عزیزم زندگیت و خودت و نابود نکن تلاش کن طلاش کن

بخونین بقیشو..

چرا خودت رو در رو با اونا نجمه و صاحبی حرف نمیزنی؟ 

و فایده اش چیه ب نظزت9؟

حداقل شک هات برطرف میشد همیشه باید دو طرف رو شنید تا بتونی درک درستی از موقعیت داشته باشی

ادامه داستانمو بخون...

حداقل شک هات برطرف میشد همیشه باید دو طرف رو شنید تا بتونی درک درستی از موقعیت داشته باشی

ببین صیغه شدن یا ن؟ 

ترس مهریه شوهرت از چی بوده؟ 

ایا هنوز باهاشون در ارتباط هست؟ 

اگه ازدواج کنید سراغشون نمیره؟ 

اخه اگه یکی بود خب میگفتیم عاشق بوده

اما دوتا همزمان... 

یکم شک برانگیزه

ببین صیغه شدن یا ن؟  ترس مهریه شوهرت از چی بوده؟  ایا هنوز باهاشون در ارتباط هست؟  ...

خیلی خوب داری همه چیو میبینی...با من همراه شو...

ببین صیغه شدن یا ن؟  ترس مهریه شوهرت از چی بوده؟  ایا هنوز باهاشون در ارتباط هست؟  ...

فکرمیکنی ممکن نیست کسی ک ده ساله با یکیه،حتی برا حفظ رابطه پنهونی، ب دلیل وابستگیاش..دروغ بگه و راست نگه؟؟

چطوری میشد فهمید در اینده باهاشون ارتباط خواهد داشت یا خیر؟؟؟

ب نظر من این اقا 

حکایت هم خر و هم خرما هست

یعنی ن میتونه دل بکنه و ن میتونه بنیاد یه ازدواج رو بزاره

وقتی تصمیم گرفت با شما عقد بکنه

باید همه ی اون روابط چند ساله قبلی رو تموم میکرد

اما وقتی هنوز با اونها ارتباط تلفنی داره

یعنی نتونسته ارتباطات قبلی رو تموم کنه

اون  زنی میخواد که باب میل خانوده اش باشه و به عموم معرفی کنه

هم پنهونی با بقیه باشه

چون قدرت انتخاب نداره

مردی که عاشق زنی باشه از بقیه روابطش دست میکشه

ن اینکه باعث ازار و اذیت اون بشه

ی درصد فکر کن 

برعکس بود و  اگه پای مرد دیگه ای در میون بود اون چیکار میکرد؟! 

یا شما چیکار میکردی؟ میتونستی همزمان با دو نفر باشی؟! 

این موضوع حتی اخلاقی هم نیست

اون هنوز نتونسته به ارتباطهای قبلیش سر و سامون بده و ادم ضعیف النفسی هست و دلش هنوز گیره اونهاست

چون روابط جنسی باعث وابستگی هم میشن

ب نظر من این اقا  حکایت هم خر و هم خرما هست یعنی ن میتونه دل بکنه و ن میتونه بنیاد یه ازدواج ...

عالیه 👌🏻تلاش می کنم ادامشو بنویسم بازم برام کامنت بذار