2733
2739
عنوان

چقدر نفهمن

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 43 پست

تا دلت بخواد . دخترجاریم لاغره خودش به اندازه کافی حرص میخوره به خاطر لاغریش اطرافیانم رو مخش میرن اعصابشو بهم میریزن یه کاری کردن اینم مدام چشمش به بچه های ماست به دخترش میگه که فلانی تپله تو چرا لاغری و رو مخ ماهم میره 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه من لاغره سه سالشه یه نفر هست هر بار میبینه میگه وا چرا اینقدر لاغره دکتر بردیش !جالبه همین ادم بچه دار شده بچش کم وزنو لاغر من از ترسم تا حالا بهش چیزی نگفتم غصه بخوره 

💚خدایا شکرت ادمای خوبی سر راهم قرار میدی 💚🙏
خب حالا بچه لاغر یا چاق باشه وبقیه هم بگن،مگه فحشه؟؟؟؟

عزیزم خودشون آینه دارن میدونن چجوری آن کور نیستن که بقیه بگن

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
2738

عه واا..من ی دختر خاله دارم عاسقشممم ۸ ماهشه خدااا فداش شم اینقدی ک نازه 

لپاش خیلی گنده اس

دفه اخر ب خالم گفتم چرا لپای آنیا اب شده لاغر شده

ینی منم‌بیشعورم؟😐😂😂

شاید مث من نمیدونن و از رو دوستی زیاد میگن 

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
برادر زادم بیش از حد لاغره خب ماهم نگرانیم زنداداشم دختره ساده ای میگه شما ببریدش دکتر من سر درنمیار ...

یکبار بگه دوبار بگه نه اینکه هر بار ببینه بگه این چرا اینجوریه زشته واقعا من خودم به اندازه کافی ناراحتم لازم نیست اونا بیشتر ناراحتم کنن خیلی برای مادر سخته این حرفا!

💚خدایا شکرت ادمای خوبی سر راهم قرار میدی 💚🙏
2706