2703
2553
عنوان

چقدر نفهمن

512 بازدید | 43 پست

وقتی بچه ای لاغره یا چاقه خود مادرش بهتر از هر کسی میدونه لازم نیست بهش بگن چرا این اینجوریه چقدر لاغره یا چاق 

چقدر این ادما نفهمن احمق

اطراف شمام هم دارین ؟!

💚خدایا شکرت ادمای خوبی سر راهم قرار میدی 💚🙏

این ادما انرژی منفی و حال خراب کنن و همه جا پیدا میشن 

خدا از یه جایی ک فکرشو نمیکنی دستتو میگیره❤📎خدا بیشتر از ارزوهات بهت میبخشه🖤⚖وقتی همه ی امیدت ب اونه خدا بیشتر از همه حواسش بهته🌱💚خدا هیچ وقت تنهات نمیزاره وقتی بهش اعتماد داری💎💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

بنده ی خدا کجای کاری! 

من کسایی رو دیدم بیماری و معلولیت بچه رو سر مادرش میکوبن

خداروشکر بچه ت سالمه وگرنه میموندی دستداین جماعت فضول

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

ارررع داریم غصه نخور چون همه دارن

میشه برای حاجتم یه حمد و صلوات هدیه کنید به عزیزان مادر پهلو شکسته 💔🥀 یا امام حسن غریبم چگونه در خانه خودت هم غریبانه بودی عزیز زهرا، 🥺یعنی میشه بگم حاجت روا شدم یعنی میشه بگم دست های بریده دستمو گرفت یعنی میشه بگم مادر پهلو شکسته نگام کرد یعنی میشه بگم گنبد طلایی مشهد منت سرم گذاشت یعنی میشه بگم خواهری که سر برادرش رو دید حاجتم رو داد یعنی مییشه امام زمانبگه بیا اینم حاجتت  بگم حاجتمو گرفتم این امضا رو زمانی دارم مینویسم که دلم تو هراس نشدنه هراس اینکه رو سیاه برگردمه همش میترسم دوست نداشته باشن کمکم کنن خدایا تو میدونی من جز درگه تو و عزیزانت راهی ندارم نکنه نشه بگی این که جز ما کسی رو نداره قهر نمیکنه بازم میاد خدایا تو شاهد باش من خواستم من جوانه زده باشه امیدم به تو نزار خشک بشم نزار تو میتونی واسه تو کاری نداره تو قادری تو میتونی بهم بده حاجتمو خدایا بده تا یه شب با خیال راحت باشم من بعد از این سه شنبه آشوب شدم😭😭 خیلی دعام کنید بگید حاجت روا بشم

هرکی نظر داد سریع تو هم در مورد بدن اون نظر بده.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

اره مادر شوهرم مینشست میگفت پسرای دخترم روزی ۸تا تخم مرغ میخورن

ولی تو به بچه هات نمیرسی مادری بلد نیستی

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706