2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دیگه دیدی گفتم تو دخالت نکن اهل پیچ باشه داداشت خودش میفمه. الآنم دیگه تو کاری نداشته باش این ماج ...

خیلی چیزای بد بود تو پیام اون دختر که عروس با پسر گفته بود حتی به این دختر گفته بود من شوهرم عاشقمه ولی من آرشیو دوس دارم یجا گفته بود خود پسره من این زن رو واسه نیاز جنسی میخوام

داداشتم اگه واقعا این حرفا راست باشه دیگه باید خیلی ساده باشه که برش گردونه . من باشم دیگه همچین ماد ...

گفت من نمی‌خوام ولی حریانو نمیدونست تو این هشت سال خیلی اذیتموندکرد عروس آخرش رسوا شد سه ساله هم شوهر داره هم دوست پسر

2731
نه فکر کن زنت سی روز رفته باشه شهرستان بعد میخوای اومدنی تنها بیاد باهاش باشی مثلا عروسمون برداشته خ ...

خواهرمطلقش مرض داره میاد خونه خواهرش بمونه طولانی که دامادشون نامحرمه خودش که معذب نیست اینو معذب کنه.زن مطلقه بایدسنگین باشه پاشنه پاشم دشمنشه نباید هرجا بره چون حرف براش درمیان! 

اتفاقا باید رسواش کنه چرا باید بکشه کنار شاید هرگز دست برنداشت

بابام به باباس زنگ زده میگه دخترت بچه رو انداخت رفت پدرش میگه حتما پسرت چی گفته.هیشکی به اینا نمیتونه بد بگه نارک نارنجی ان

خواهرمطلقش مرض داره میاد خونه خواهرش بمونه طولانی که دامادشون نامحرمه خودش که معذب نیست اینو معذب کن ...

خود عروسمون هم ازدواج دومشه با داداشم اصلا یجورین.بیچاره داداشم گفت خاک تو سرم خودم گرفتم خاک توسرم

آدم بی آبرو خودش رسوا میشه لازم نیست گناه تهمت یا غیبتش مخصوصا تو اینجور مسائل ناموسی گردن ایشون بیفته. بعدشم بی آبرو کردن دیگران حدیث شنیدم حتی اگه فردی از بی آبرو شدن کس دیگه هم در دل خوشش بیاد گناه کرده همه گناها اینجوری نیستن که نیتشم گناه باشه. ولی بی آبرو کردن نیتشم گناه

2738
بابام به باباس زنگ زده میگه دخترت بچه رو انداخت رفت پدرش میگه حتما پسرت چی گفته.هیشکی به اینا نمیتون ...

عروستون می‌دونه که شما درجریان کثافت کاریش هستی؟؟؟اگه نمی دونه بهش بگو تهدیدش کن بشینه سرجاش

عروستون می‌دونه که شما درجریان کثافت کاریش هستی؟؟؟اگه نمی دونه بهش بگو تهدیدش کن بشینه سرجاش

نه من گوشیو گرفتم به باباش گفتم خلاصه میگه فتوشاپه واسه دخترای من حرف درمیارن

آدم بی آبرو خودش رسوا میشه لازم نیست گناه تهمت یا غیبتش مخصوصا تو اینجور مسائل ناموسی گردن ایشون بیف ...

منم نخواستم حتی به داداشم بگم.عروسمون طفل معصوم ۳ماهه رو ول کرد رفت

خیلی چیزای بد بود تو پیام اون دختر که عروس با پسر گفته بود حتی به این دختر گفته بود من شوهرم عاشقمه ...

خب دیگه من حالم بد میشه ازاونا ک طرف خواستگاریشونم جگر نداره بیاد میگن عشقم بلاکم کرد عشقم جوابم نمیده آره زن ممکنه واقعا طرفو بخواد حتی متاهل ولی اونی ک جلو نمیاد عشقش کجا بودفقط داره خودشو ارضا میکنه.لذت میبره حتی ازچت با ی زن غیره 

منم نخواستم حتی به داداشم بگم.عروسمون طفل معصوم ۳ماهه رو ول کرد رفت

شما اگه دلت برا داداشت میسوزه فقط بچشو نگه داری کن. همه چی که دیگه مشخص شد شمام دیگه راحت شدی وظیفه ای نداره هرچند میدونم سخته غصه میخوری برا داداشت درکت میکنم

خب دیگه من حالم بد میشه ازاونا ک طرف خواستگاریشونم جگر نداره بیاد میگن عشقم بلاکم کرد عشقم جوابم نمی ...

بچه این وسط موند حالا بابام میگه دی ان ای بگیریم آخه همش سه ماه ست