2737
2739

چیییشده من در جریان نیستم

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه

ادامه نداشت؟

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروستون چیکارکرده ک لوش دادن😐

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
2728
ادامه نداشت؟

تو تاپیک قبلیم هست الان پنج روز شده شب و روز ندارم آخرش امروز داداشم اومد مامانم برد زنش بچه سه ماهه رو گذاشته رفته همه مدارک دسته چک طلاهارو برده

سلام راستی چی شد؟

نگفتم من به هیشکی.همون فرد ناشناس خیلی چیزای بدی گفت در مورد عروسمون منتظر بودم مشورت کنم فردا با مشاور چیزی که خود عروسمون بچه رو گذاشت رفت

2738

اون کسی که به شما پیام داده دوحالت داره یا با عروستون  دشمنی داره تهمت میزنه که بدنامش کنه زندگیش بهم بزنه.. ...دومین حالت اینه که از سردلسوزی داره بهتون خبر میده که حواستون باش ناشناس این کار کرده که شناخته نشه .....

رشت❤
درست بحرف بفهمیم

تاپیک قبلیم هست عروسمون پدرش شهرستانه همش می‌ره اونجا یکی پیام داد به من با مرد غریبه دیده شده خیلی پیام و عکس که دیدم رایت میگه.من نگفتم به کسی حتی داداشم ولی امروز بچشو اومد داد رفت

خب دیگه دیدی گفتم تو دخالت نکن اهل پیچ باشه داداشت خودش میفمه. الآنم دیگه تو کاری نداشته باش این ماجرا اونی ک درگیرشه خودش تمومش میکنه. شما فقط اعصاب خودتو خراب میکنی. کلا آدم تا مجبور نشده خودشو تو جریانات دیگران نندازه هم اعصاب خودش راحت تره هم گناه کمتری میکنی! این چیزا چه راست باشه چه دروغ واقعاتشخیص و قضاوتش سخته وگناهش بدتر تو ولش کن

آخرش تو چیزی نگفتی داداشت خودش فهمید الآن اینجوری سد؟

نه فکر کن زنت سی روز رفته باشه شهرستان بعد میخوای اومدنی تنها بیاد باهاش باشی مثلا عروسمون برداشته خواهر مطلقشو با خودش آورده همیشه اونجاست داداشم گفت خستم کردین بعد عروسمون بچشو گذاشت  رفتن

2706