2137
2106
😂😂😂😂😂😂😂😂وای مردم

والا

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
وااای دلم😂😂😂😂😂😂😂😂😂خب نفس نکشه؟شوهر من که شبا انگار بوق یازده دو صفر تریلی روش نصبه ی سر زوز ...

چجوری خوابتون میبره

من بدبخت کاملا سکوت دوست دارم اینجوری اذیت میشم خیلی

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

😭😭😭😭😭😭😭دلم میخواد چاقو بردارم دماغشو کلا بکنم راحت شم

من معتقدم زن ک شوهر لزومی نداره حتما جفت هم بخوابن😂

وقتی از خواب بیدار میشم اولین چیزی که بهش فک میکنم توووویی....
بابا منم میخوابم انقدر دماغم صدا نمیده  هی داره فوت میکنه تو دماغش

منم انحراف بینی دارم با ۲۳ سال سن خر خر میکنم یا دماغم سوت میزنه

شوهرم گاهی صدامو ضبط میکنه چون زیر بار نمیرم😂

ولی خب دکتر بهم گفته عمل لازمم

💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
چجوری خوابتون میبره من بدبخت کاملا سکوت دوست دارم اینجوری اذیت میشم خیلی

نه من بهش عادت کردم مثل لالایی.ی شب خرناس نکشه بلند میشم ضربان قلبشو چک میکنم😂😂

توی پیجم سفارش ماگ مگنت مجسمه جاشمعی و گلدون خمیری فانتزی میگیرم البته اینم بگم قیمتام خیلی مناسبه.طرح و ایده از شما ساختش از من😘مناسب واسه هدیه دادن به عزیزانتون.از ماگ ها هم میتونید واسه سرو سامون دادن به مدادای آرایشی و براش هاتون استفاده کنید.پیجمarezookhamirchiniشمارم هم ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
واییی موقع غذا ی جوری دماغش صدا میدع ک از زندگی بیزار میشم کلا

😐پس مطمئن باش انحراف شدید داره منم اینجوری ام💔😐

💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
2050

عزیزم همسرتون عمدا که این کارو نمیکنه قشنگ مشخصه که یه مانع تنفسی دارن و باید مشخص بشه ، سیگار،  اضافه وزن، لوزه سوم، چربی پشت بینی، پلیپ، انحراف و... 

یه طب سنتی بره با چکاندن روغن توی بینی و بخور چندتا گیاه درمان میشن 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
مگه مامانت چجوریه

همین طور به پدرم حرف میزنه.اونم خوابش نمی‌بره برای خودش ی چیزایی خریده شبا میزاره تو گوشش.باورت میشه ی شب اونجا خوابیدم سر این قضیه دعواشون شد بابام رفت تو حیاط خوابید😂😂

توی پیجم سفارش ماگ مگنت مجسمه جاشمعی و گلدون خمیری فانتزی میگیرم البته اینم بگم قیمتام خیلی مناسبه.طرح و ایده از شما ساختش از من😘مناسب واسه هدیه دادن به عزیزانتون.از ماگ ها هم میتونید واسه سرو سامون دادن به مدادای آرایشی و براش هاتون استفاده کنید.پیجمarezookhamirchiniشمارم هم ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
من تازه ازدواج کردم عادت ندارم اذیت میشم    

حق داری چون اذیتت می‌کنه بیشتر رو صداش زوم می‌کنی و بیشتر اذیت میشی.بهش فکر نکن کم کم صداش برات عادی میشه

2183
وای خیلی سخته شوهرم خودش صدا رو نمیشنوه متوجه نمیشه میگه کدوم صدارو میگی هرشب ضبط میکنم تا بفهمه

منم خودم متوجه نیستم گاهی ک دارم ی کاری انجام میدم شوهرم میگه یا خدا چقد بد نفس میکشی

بعد خودم متوجه میشم 

یا شب تا خفه نشم و از خاب نپرم متوجه نمیشم نفسام مشکل داشته