2703
2553
عنوان

ویس صدای شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1549 بازدید | 55 پست
منم انحراف بینی دارم با ۲۳ سال سن خر خر میکنم یا دماغم سوت میزنه شوهرم گاهی صدامو ضبط میکنه چون زیر ...

واییی موقع غذا ی جوری دماغش صدا میدع ک از زندگی بیزار میشم کلا

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری خوابتون میبره من بدبخت کاملا سکوت دوست دارم اینجوری اذیت میشم خیلی

نه من بهش عادت کردم مثل لالایی.ی شب خرناس نکشه بلند میشم ضربان قلبشو چک میکنم😂😂

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
واییی موقع غذا ی جوری دماغش صدا میدع ک از زندگی بیزار میشم کلا

😐پس مطمئن باش انحراف شدید داره منم اینجوری ام💔😐

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
2720
نه من بهش عادت کردم مثل لالایی.ی شب خرناس نکشه بلند میشم ضربان قلبشو چک میکنم😂😂

من تازه ازدواج کردم عادت ندارم اذیت میشم  

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
😐پس مطمئن باش انحراف شدید داره منم اینجوری ام💔😐

وای خیلی سخته

شوهرم خودش صدا رو نمیشنوه متوجه نمیشه میگه کدوم صدارو میگی

هرشب ضبط میکنم تا بفهمه

عزیزم همسرتون عمدا که این کارو نمیکنه قشنگ مشخصه که یه مانع تنفسی دارن و باید مشخص بشه ، سیگار،  اضافه وزن، لوزه سوم، چربی پشت بینی، پلیپ، انحراف و... 

یه طب سنتی بره با چکاندن روغن توی بینی و بخور چندتا گیاه درمان میشن 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
2714
مگه مامانت چجوریه

همین طور به پدرم حرف میزنه.اونم خوابش نمی‌بره برای خودش ی چیزایی خریده شبا میزاره تو گوشش.باورت میشه ی شب اونجا خوابیدم سر این قضیه دعواشون شد بابام رفت تو حیاط خوابید😂😂

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
من تازه ازدواج کردم عادت ندارم اذیت میشم    

حق داری چون اذیتت می‌کنه بیشتر رو صداش زوم می‌کنی و بیشتر اذیت میشی.بهش فکر نکن کم کم صداش برات عادی میشه

وای خیلی سخته شوهرم خودش صدا رو نمیشنوه متوجه نمیشه میگه کدوم صدارو میگی هرشب ضبط میکنم تا بفهمه

منم خودم متوجه نیستم گاهی ک دارم ی کاری انجام میدم شوهرم میگه یا خدا چقد بد نفس میکشی

بعد خودم متوجه میشم 

یا شب تا خفه نشم و از خاب نپرم متوجه نمیشم نفسام مشکل داشته

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰