2737
2739
عنوان

خودم و همسرم راضی به طلاق هستیم اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 70323 بازدید | 416 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس اون اقاهم حق داره خانم طلاق نداره روهوا نگهش داره

اکثر حقوق دانها هم به این قانون ازدواج در ایران نقد دارن

بنظر منم مهریه کاملا اضافیه و باید حذف بشه 

جاش حق طلاق+تنصیف اموال+۱۱شرط دیگه عقدنامه(مثلحق تحصیل،اشتغال،تعیین محل زندگی،خروج از کشور و...،)

به زن داده بشه 

دراین صورت تمام کشمکش ها تموم میشه 

نه کمر مرد زیر بارمهریه میشکنه،نه زن سالها در انتظار طلاق پله های دادگاه بالا پایین میکنه،نه کاسبان مهریه چیزی گیرشون میاد دیگه

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠
من هیچی نمیخوام فقط میگم چطور پدر مادرمو راضی کنم

نگو هيچي نميخوام چرا انقد خودتو مياري پايين ؟! 

پدر مادرت هم اينجوري راضي كن كه اگر بگي مهرمو ميخوام اولا قسط بندي ميكنن برات تهش هر چند ماه يك سكه ميگيري 

و شوهرت هم طلاقت نميده انقد نگهت ميداره ك دندونت رنگ موهات شه !! كسي كه ميخواد طلاق نده بلده چيكار كنه ك از راه قانوني هم نشه چيزيو اثبات كرد 

ميبرتت تو يه خونه اگر نري برات عدم تمكين ميگيره و هزار تا مشكل

بگو الان جوونم اگر جدا شم بازم برام فرصت هست 

اگر سنم بره بالا اگر بچه دار شم چيكار كنم 

راضي هستين بخاطر پول بدبخت شم

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
2738
عجب ولی گرفتن مهریه رسما کلاهبرداری شرعیع

بازی کردن با احساسات یه دختر چی؟ هر کاری خاستتن کردن و ولش کردن  چی؟ اون پسز میره واسه خودش به ۶ ماه نکشیده یع دختر دیگه رو میاره پای عقد اما دختری که تو عقد جداشده و دیگه باکره هم نیست چی؟ اینده ی معلومی داره!؟شک کررم که خانم باشید و اینجوری صحبت کنید

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
اکثر حقوق دانها هم به این قانون ازدواج در ایران نقد دارن بنظر منم مهریه کاملا اضافیه و باید حذف بشه ...

خب یه جایی باید از خودمون شروع کنیم....باید ازین جهان سومی بودن فاصله بگیریم....ولی وقتی خودمون روی مهریه ودیگر حقوق میتونیم توافق کنیم بهترین راه اینه که مهریه رو برداریم وحقوق برابر برای هم رو درنظر بگیریم

شما الان داغی نمیدونی چی شده و ی دختر مطلقه شانس چندانی نداره حرف خانواده ات گوش کن

وا اين چه حرفيه ؟ گذشت اون زمونه 

چرا دل اين بنده خدارو خالي ميكني؟؟؟ 

بخاطر پول و سكه اي كه سالي ٢ تا يدونه بهش بده يه عمر تو عذاب و شكنجه زندگي كنه ؟ راقعا درك نميكنم

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
اولا مهریه قسط بندی میشه...دوما میتونه طلاقش نده بره زن بگیره زندگیشو بکنه

بدون اجازه زنش نمیتونه اینم می‌تونه شکایت کنه بگه باید خونه و وسایل ماده کنه تا برم سر زندگیم اون موقع مجبور میشه طلاق بده

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
2706