2737
2739
عنوان

خودم و همسرم راضی به طلاق هستیم اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 70323 بازدید | 416 پست

عزیزم پدر و مادرت در نهایت ازت پشتیبانی میکنن

ولی تو هم یا مهریه ت رو بگیر یاسر یه مبلغی توافق کنین،مثلا صد ملیون....

بالاخره توی این رابطه چیزهایی رو از دست دادی که شاید تو ازدواج بعدی برات مشکل ایجاد کنه

نگران نباش، شکایت کن و با همون پول مهریه وکیل بگیر و طلاقت رو درست کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر غیر منطقی هستن پدر و مادرت.خوب طلا ها رو پس بده.تو عقد داری جدا میشی دیگه.سر مهریه هم لجبازی کنی خودت اذیت میشی.توافقی دارید جدا میشید دیگه.پدر و مادرت الان باید به فکر آرامش تو باشن نه لجبازی سر مهریه و اینا.....

2728

من نمی تونم راهنماییت کنم چون تاپیکات باهم جور در نمیان سال 98 گفتی سقط کردی و بقایای سقط داری ..الان تو چند تا تاپیک قبل گفتی تازه نامزد کردی ...تو یه تاپیک دیگه گفتی میخای طلاق بگیری و هنوزم دختری ...گفتی شوهرم گفته میخاد خونه و ماشینو بالا بکشه در صورتی که اگه دختری نصف مهریه بهت تعلق میگیره ...اصلن حرفات با هم جور نیست ....

خب چه بی منطق هستی

طلاها که مال شما نبود طلاق می خوای بگیری همینجور که زن جهزیه شو پس میگیره مرد هم طلا پس می خواد

تازه اگه پس هم نمی دادی با فاکتوری که داشت می رفت شکایت می کرد ازت به جرم خیانت در امانت 

الان اکثرا اقایون با این روش طلاها رو پس میگیرند دیگه قانونی هم هست

بعد شما که باکره ایی سه ماه فقط بودی حتی ازدواج هم خونه هم نبودی چه مهریه ایی می خوای 

بدت نیاد اسی ولی این وسط خانواده ات دارند طمع می کنند 

اون پسر که میره دنبال زندگیش زن میگیره در حالی که شما هستید که تا چند سال علافی اینم سالی یه سکه بندازه جلوت ارزش داره که اینده ازدواجی خودتو خراب کنی؟؟

اگه همسرش بودی باهاش رابط داشتی اون وقت حق با خانوداه ات بود

راستی تاپیک های قبلی تو پاک کن بعد داستان سرایی کن 

2738

طلا و هدیه هاشو برد خب حقش بود فداتشم حرفی توش نیست، سه ماه نامزد بودین فقط و قطعا حق داشت ببره ولی، مهریتو حتما بگیر، بعد از بشدت ب خانواده نیاز داری شک نکن

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...

والا اینم خوب راهیه تا دروغاشون رو میشه فورا میگه کاربری مال به نفر دیگست ....اونجا که میگی دخترم که دیگه مال یه نفر دیگه نیست بذا اون چه توجیهی داری ...خوب دستت رو شد خانم دروغگو کلن باید تعایق بشی ....بعدشم مگه شوهرت میتونه مهریه نده ...اصلن علت طلاقتون تو سه ماه چیه ....

والا اینم خوب راهیه تا دروغاشون رو میشه فورا میگه کاربری مال به نفر دیگست ....اونجا که میگی دخترم که ...

عزیزم باور کن برام مهم نیست باور کنی حرفامو یا نه

خودم رو خیلی دوست دارم🌼