2737
2734
عنوان

خودم و همسرم راضی به طلاق هستیم اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 70324 بازدید | 416 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه

🤦‍♀️چندگرم بود طلاها؟

چون من خودم این اشتباهو کردم الان برا همه خرص میخورم

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

عزیزم اگر رابطه نداشتید نصفه مهریه تعلق میگیره . اونم میتونستید با طلا .جابه جا کنید

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
2740
یه قانونی اومده جدیدا که میگه اگه زوجین شش ماه با هم زندگی نکنند دادگاه حکم طلاق غیابی میده. اینو و ...

واقعا؟

حتی اگه باکره نباشه طرف؟

خودم رو خیلی دوست دارم🌼
نه

خب پس مهریه رو حتما بگیر 

وکیل بگیر نهایتش کارت طولانی تر میشه و دیرتر طلاق میگیری 

به حرف خانوادت گوش کن اگر پشتت رو خالی کنن خیلی برات سخت میشه

مهریه چقدره

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
واقعا حرفاتون دلگرمم میکنه

اموال داره به اسمش؟

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
😔😔😔

عزیزم واست ده تا صلوات میفرستم تا دلت آروم بشه و مشکلت بزودی حل بشه❤

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2706