2726
عنوان

خودم و همسرم راضی به طلاق هستیم اما...

70314 بازدید | 416 پست

من و نامزدم کلا ۳ ماه عقد موندیم کلی اختلاف داشتیم و تو قید و بند حرف مردم نبودیم تصمیم داشتیم جدا بشیم

منتها نامزدم اومد کادوهای منو برد و طلاهامو من خب مشکلی نداشتم و همرو بهش دادم بدون هیچ حرفی 

حالا پدر مادرم خیلی خیلی لج کردن و میگن باید تا اخرین سکتو ازش بگیری اونم گفته من سکه بدم دیگه عمرا طلاق بدم

پدر مادرمم گفتن اگر مهرتو نگیری دیگه برای همیشه طردت میکنیم و دیگع کلا رو ما حساب نکن 

۸ روز دیگه دادگاه مهریس چیکار کنم من فقط طلاق میخوام نه مهریه😔

خودم رو خیلی دوست دارم🌼

وای چرا طلا رو دادی🤦‍♀️

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هرجور شده مهرتو بگیر

بدون خانواده هیچ کار نمیشه کرد

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  
2728

طلا حق تو بوده نباید میدادی مهریتم بگیر چرا میخوایی ببخشی مهربتو ک اجرا بذاری یکساله دادکاه خودش حکم طلاق صادر میکنه 

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
2706