2737
2734
عنوان

خواستگارم زنگ زد خونمون گفت مهمون گیرش اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 2901 بازدید | 120 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره 

یه پسری رو خیلی دوسش داشتم و دارم

افغان هست

3 سال عاشقش بودم هنوزم هستم

الکل زیاد میخوره 

دیشب تو اوج مستی هرچی دلش خواست ب من گفت

بهم گفت برم و پشت سرم نگاه نکنم

من مطمئنم اونم عاشقمه

ولی اخلاقش همین مدلیه

منم آنفالوش کردم و شمارشم پاک😔

ممنون شماهم میگذرونید عزیزم انشالله توکلت بخدا باشه منم باورنمیکردم بروز ازدواج کنم چون همشون جور نم ...

الهی هرچی خوبی تو دنیا هست نصیبت بشه 

چقدر قشنگ مشاوره میدی

اونم ب منی ک خواهر ندارم 

خدا حفظت کنه الهی زایمانتم ب سهل و آسونی باشه😘😘

از پیامت اسکرین شات میگیرم 

2731

بی خیال ،البته سخته یه خورده ،منم محل کارم میومدن و بعدش که نمیومدن از همکارای بیشعورم خجالت می کشیدم بعضیاشون مثل خاله زنکا برام حرف درمی آوردن ،اما الان که ازدواج کردم میگم گور باباشون 🤣🤣🤣🤣همون بهتر که نیومدن خونه 

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
2738
یه پسری رو خیلی دوسش داشتم و دارم افغان هست 3 سال عاشقش بودم هنوزم هستم الکل زیاد میخوره  د ...

وااای خواهر دورش رو خط قرمز بکش...الکلی ها خطرناکن

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              

به حق امام موسی کاظم ان شاالله خوشبخت شی به زودی

🍀تا در طلب گوهر کانی؛کانی  _تادر هوس لقمه نانی؛ نانی این نکته رمز اگر بدانی؛ دانی _آن چیز که در جستن آنی ؛آنی      (مولانا)      🌹🌷🍃                                                  شاید شیطان هم عاشقه حوا بود که به آدم سجده نکرد🍀
یه پسری رو خیلی دوسش داشتم و دارم افغان هست 3 سال عاشقش بودم هنوزم هستم الکل زیاد میخوره  د ...

خوب کردی با آدم الکلی ازدواج نکن

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
وااای خواهر دورش رو خط قرمز بکش...الکلی ها خطرناکن

واسه ازدواج ک نبود 

واسه ازدواج خودم خط قرمزم الکل هست عزیزم 

همیجوری واسه دوستی بود. راهمونم دور هست و خطری منو تهدید نمی‌کرد 

2706