2733
2734
عنوان

خواستگارم زنگ زد خونمون گفت مهمون گیرش اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 2901 بازدید | 120 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه خواستگار چرتی.

بیان ببینن و برن؟

خب معلومه پسره دوست نداشته.

حتما ب اصرار خانوادش اومده

وقتی من داشتم واسه اهدافم تلاش میکردم تو درحال تلاش برای تبدیل دوس پسرت ب شوهرت بودی! مگه میشه خدارو قبول داشت اما دینشو قبول نداشت؟بدبخت تر از  من کسیه که نیمه ی گمشدش منم/: تمام کسانی که از من فاصله گرفتن روزی پشیمون شدن البته نه از دوریِ من، از این که چرا زودتر این کارو نکردن       تمام این قاشقایی که بهتون میچسبه روح سرگردان مرحوم قاشقچیه/=😔🌱 میزان دین هرکس به اندازه عقل و منطقشه چون هرچیو با عقل و منطق جور دربیاد قبول میکنه♡ انقدی واسه عشق احترام قائل هستم که نرم تو خیابونا یا فضای مجازی دنبالش بگردم:)♡
2740

عزیزانم من الان متاهل باردار هستم دعاتون میکنم در این روزای پرفیض با بهترینا ازدواج کنید . منم خیلی عذاب کشیدم درکتون میکنم اونقدر برا اومدن خواستگارا خودشون رو میکشتن ولی وقتی اجازه ورود میدادیم میرفتن نمیومدن اخر سر من مجبور شدم پسندم کرده باشم بگم پسند نکردم چه شبها گربه کردم ولی خداروشكر که صلاحمون رو بهتر ميدونه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
عزیزانم من الان متاهل باردار هستم دعاتون میکنم در این روزای پرفیض با بهترینا ازدواج کنید . منم خیلی ...

الهی شکر ک این سختیا رو گذروندی عزیزم خوشحالم واست از ته قلبم

کارشون زشت بوده 40 دقیقه مونده به قرار نیان اینهمه خرج کنن خب اگه پشیمونم شدن بایستی روز قبل خبر بدن و شما نباید خجالت بکشی کار اونا ناپسند بوده اتفاقا خداروشکر کن من دوبار خاله شوهرمو شام دعوت کردم کلی تدارک نزدیک شام بهش زنگیدم گف مشکلی پیش اومده نیامد البته خب واقعا مشکلی پیش اومده بود اعصاب نداشت ولی منم از دو روزقبل تدارک دیده بودم 

عزیزانم ..یعنی چی من چاقم من لاغرم من بلندم من کوتاهم من فقیرم من یتیمم من و من ..........تا حالا دختر و پسری بدون ازدواج نموندن مگر اینکه خودشون نخوان ....خدا ادما رو جوری افریده ب سلیقه همدیگه بیان الان تو شهر بری همینایی ک گفتم هستن ولی ازدواج کردن و خوشبختن رو خودتون عیب نذارین ..هر کی یه جوری میخواد بلاخره اتفاق میوفته واسه هممممممممه

صلوات بفرست
الهی شکر ک این سختیا رو گذروندی عزیزم خوشحالم واست از ته قلبم

ممنون شماهم میگذرونید عزیزم انشالله توکلت بخدا باشه منم باورنمیکردم بروز ازدواج کنم چون همشون جور نمیشد 😘😘😘 فقط دست از دعا و ذکر برندار بگو خدا قسمتم رو بفرس خواستگار میخام چکار. زورکی هم از خدا نخاه فلان خواستگارمو کاش قسمتم میکردی خدا از ما بهتر میدونه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
وایسا من باهات کار دارم. اصالتت افغانستانی هستی؟ 

اره 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2706