2733
2739
عنوان

عادت های اتمی

| مشاهده متن کامل بحث + 9110 بازدید | 348 پست
خواهش میکنم عزیزم ولی من شنیدم ترجمه زهرا صادقی بهتره همون که اسمش خرده عادت هاست اونو بگیری خیلی تر ...

وای دقیقا من همیشه کتاب میخام بخرم قبلش تحقیق میکنم که کدوم مترجم بهتر ترجمه کرده کتاب رو 

خیلی ممنونم از راهنمایی و اینکه منو تگ کردین خیلی خوشحال شدم دوست عزیزم😍🙏🏻🥰🌹

💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم اگه کتابو خونده باشی گفته که اراده فقط تا روز اول و دوم نهایتا هفته دوم بتونه تورو پیش ببره با ...

من که از بی ارادگی زندگیمو دارم میبازم ولی خوب همراهی میکنم باهاتون ببینم چطور میشه

خب سلام صبح زیبا و پر انرژیتون بخیر

امروز شروع عادت خوندن کتاب عادت های اتمی هستش 

شاید اکثرا امروز کتاب رو تهیه کنید از طریق اپلیکشن ها و شاید بعضیاتون نخسه چاپیشو بخرین و البته کسایی هم هستن مثل من خیلی وقته این کتاب توی قفسه کتابخونه یا اپلیکشن کتاب خوانیشون خااااااک میخوره و حوصله خوندنش رو ندارن 🤪😬

امروز شاید اولش هجیان زده باشیم بخوایم همه کتابو بخونیم کلی انرژی و انگیزه داشته باشیم این خوبه ولی باید از همین الان بدونیم کع این اوضاع موقتیه بعد از چند روز اصلا حوصله اومدن به تاپیک رو نداریم و کار اصلی اینجا شروع میشه چون همونطور که قبلا گفتم مغز مبارک ما اصلا دوست ما نیست اون اولش به خوندن این کتاب یا هرکار مفید تازه دیگه ای میگه:«اوووووه چه باحال یه کار تازه و تفریحی اما بعد چن روز میگه بیخیال بابا من کلی انرژی مفیدو واسه چی باید برای این کار به دردنخور مصرف کنم من دیگه نیستم.» پس همه باید منتظر این واکنش مغزمون باشیم چون مغز ما با همه پیشرفت هاش اما هنوز همون ویژگی های عصر حجری خودشو داره چون اون زمان فقط بقا از طریق مصرف نکردن انرژی مطرح بود چون اون موقع انرژی بسیار پر هزینه و سخت به دست میومد فکرشو بکنین یه آدم اون زمان باید چقدر دنبال غذا باشه که تا بتونه زنده بمونه پس مغز ما اون زمان یاد گرفت که مهم ترین کارش حفظ انرژی غذاییه که به سختی به دست میاد پس باید همه کارهای انرژی بر رو از زندگی حذف کنه اما با پیشرفت های امروزه به دست آوردن انرژی از طریق غذا به مراتب راحت تر از هر زمانی در تاریخ بشریته و الان بقای ما به پیشرفت های شخصی ما در محیط اجتماعی و شغلی و تحصیلی و خانوادگی بستگی داره و مغز اینو درک نمیکنه پس باید گولش بزنیم و این گول زدن فقط و فقط از طریق ساختن عادت از کارهای خوبه چون وقتی به هر کار سختی عادت کنیم مغز دیگه برای انجامش فکر نمیکنه و خودکار انجامش میده و چون خودش انرژی نمیذاره فکر میکنه که اون کار انرژی بر نیست در حالی که ممکنه کلی انرژی بخواد مثل ورزش کارایی که بدون هیچ مشکلی روزانه ساعت ها ورزش سخت میکنن.

پس امروز به امید خدا شروع میکنیم به خوندن کتاب و تحت هرشررررررایطی ادامه میدیم اگه حتی یه روز رو از دست بدیم نباید روز بعد رو از دست بدیم.

2738

امروز چون شاید بعضیا نتونن کتابو تهیه کنن پس مام آروم پیش میریم امروز از قانون دو دقیقه که تو خود کتاب اومده پیروی میکنیم میریم کتابو باز میکنیم و دو دقیقه میخونیم بعد تمومش میکنیم فقط دو دقیقه شاید بعضیاتون بگین که اینطوری هزااااااار سال طول میکشه تا تمومش کنیم ولی باید بگم اگه هزارسال طول بکشه تا تمومش کنیم همه کتاب رو مو به مو انجام بدیم مطمئنن از این بهتره که چن روزه نصفش کنیم و همیشه ناتموم بمونه. 

پس امروز شد فقط دو دقیقه نه بیشتر

عزیزانی رو که تگ کردم از دوستان کتاب انگیزشی خونمون هستن که تو تاپیک های دیگه پیداشون کردم🤩

ممنون میشم به جمع ما بپیوندین چون شما ها کلی اطلاعات مفید دارین که میتونین به ما هم بگین تا همه با هم به عادت تبدیلشون کنیم مرسی ,🤗😻

کتاب عادت های اتمی یه کتاب پایه و بیس هستش که بتونیم از بقیه کتاب های مفید بهترین استفاده رو ببریم 🤩😍

2706