2410
2553
عنوان

عادت های اتمی

8996 بازدید | 348 پست

کتاب عادت های اتمی یا خرده عادت ها نوشته جیمز کلییر که درباره ساختن عادت های خوب و ترک عادت های بد به روش کاملا تحقیق شده و علمیه

دلم میخواد این کتابو با دوستای گلم اینجا باهم بخونیم و تمریناشو انجام بدیم فوق العاده کتاب خوبیه

شما میتونید توی اپلیکیشن کتابراه با قیمت ۷۵۰۰دانلودش کنید یا از دیجی کالا با قیمت پنجاه تومن نسخه چاپیشو تهیه کنید ولی واقعا واسه ساختن یه زندگی ارزشمند میارزه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم تا نیمه خوندم. ترک عادت یا جایگزینکردن عادات خوب، مستلزم داشتن اراده س، کتاب زیاد کاری برای آدم ...

عزیزم اگه کتابو خونده باشی گفته که اراده فقط تا روز اول و دوم نهایتا هفته دوم بتونه تورو پیش ببره باید بایه روش علمی جلو رفت تا موفق شد 

2714

مغز ما دوست ما نیست فقط برای بقای ما با کمترین انرژی تلاش میکنه مغز ما هنوز توی دوران ماقبل تاریخ مونده و براش اصلا مهم نیست که این که من امروز درسمو کامل بخونم یا فلان کارمو خوب انجام بدم باعث میشه که بتونم بقا داشته باشم اون فقط میخواد من انرژی مصرف نکنم و تا چیزی برای آدم عادت نشه مغز انرژی مصرف میکنه و این رو اصلا دوست نداره واسه همینه که همیشه توی شروع یه کار جدید کلی ذووووق داریم چون مغزمون میگه چه باحال یه کار تفنیی و عاااالی ولی بعد دوسه روز میگه صبر کن ببینم ینی تو میگی من باید هر روووووز این کار انرژی مصرف کن مزخرف رو انجام بدم من نیستم دیگه بیخیال واسه همینه که هر کارخوب و مفیدی فقط چن روز دوام داره 

چند صفحه میخونید برای فردا؟

خود کتاب گفته برای شروع یه کار سخت از قانون دو دقیقه استفاده کنید پس ما فردا فقط دو دقیقه از کتابو میخونیم وقت بگیرید دو دقیقه بخونید البته بگم اول کتاب راجع به زندگیه خود نویسنده اس و شاید جذبتون کرد تا آخر فصل رو خوندید

خود کتاب گفته برای شروع یه کار سخت از قانون دو دقیقه استفاده کنید پس ما فردا فقط دو دقیقه از کتابو م ...

ولی اصلا اصلا به خودمون سخت نمیگیریم و هجیان زده عمل نمیکنیم که دل زده بشیم 

2706