2737
2739
عنوان

عادت های اتمی

| مشاهده متن کامل بحث + 9110 بازدید | 348 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@ماه_نقره_فام    

تو که خودت لیدر بودی چرا ذوقت کور شد دیگه پست نذاشتی؟ پاشو بیا با هم بخونیم واسه من pdf هسش چشام درد میگیره اگه بخوام فوکوس کنم در صورتی که این کتاب مستلزم دقت و تکرار و تمرین هسش نیاز به مرور و نکته برداری داره اول از همه بهت تبریک میگم بابت این حرکت قشنگ که استارت مطالعه گروهی این کتابو زدی و متأسفم واسه اونا که قدر ندونستن و با جا زدن باعث شدن این جریان قطع بشه 

لطفا ادامه بده منم میخوام بخونم 

بچه ها رو هم تگ کن 

اگه 3 یا 4 تا کتابخون باشیم کافیه، میارزه به هزار نفر که نیمه راه هستن 

این کتاب چراغ راهیه واسه هر کسی که میخواد تغییر کنه و به خواسته هاش برسه و میرسه 

حدوداً 60 صفحه اینا خوندم یه برنامه 2 هفته ای بچینیم یا 3 هفته ای که بخونیم و نکته هاش اینجا هر کدوم بولد میکنیم و میگیم تا کجا مطالعه کردیم 

تا میگن بیا چله ی فلان دعا، انگار مثلا جادو میشه بدون هیچ تلاشی میخوان به آرزوشون برسن و سریع میرن تو چله ها شرکت میکنن 😒حالا ما هم چله میگیریم واسه مطالعه ی این کتاب 

بچه ها رو تگ کن 

من که پایم 

حتی اگه تایپ اینجا سخته میشه یه گروه تشکیل بدیم هر کی به صورت وویس بگه  یا با دست خط خودش نکته ها رو بنویسه 

بعدم تعیین کنیم که هدفمون و عادت ها یی که برای رسیدن به اون کاراکتری که میخوایم بهش تبدیل بشیم چیه و تمرینات و میزان پیشرفت و باور هامون رو با هم به اشتراک میذاریم 

یهو  ممکنه بعد 1 سال خبر بیاریم که با این عادت ها به این خواستم رسیدم و اینجوری گروهی و با انگیزه پیش میریم به سمت زندگی ای که میخوایم بسازیم 

نظرت؟ 

ازم میپرسن چجوری قبول شدی و جواب من👈 :هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد😎مَصَبتونو شکر بابا! کامنت میذارم لایک نکنین مرسی اَه
2728