2737
2734
عنوان

چرا باید ی دختر مثل بیلی ایلیش تو سن ۱۸ سالگی .. عدالت خدا کجاست ؟.

| مشاهده متن کامل بحث + 35304 بازدید | 385 پست
حداقل زشت ک نیس

خب تو برو ریحانا رو بیین.

پولداره ولی خوشگل نیس

تو هم سنی نداری تازه ۱۸ سالته بیشتر تلاش کن

وقتی من داشتم واسه اهدافم تلاش میکردم تو درحال تلاش برای تبدیل دوس پسرت ب شوهرت بودی! مگه میشه خدارو قبول داشت اما دینشو قبول نداشت؟بدبخت تر از  من کسیه که نیمه ی گمشدش منم/: تمام کسانی که از من فاصله گرفتن روزی پشیمون شدن البته نه از دوریِ من، از این که چرا زودتر این کارو نکردن       تمام این قاشقایی که بهتون میچسبه روح سرگردان مرحوم قاشقچیه/=😔🌱 میزان دین هرکس به اندازه عقل و منطقشه چون هرچیو با عقل و منطق جور دربیاد قبول میکنه♡ انقدی واسه عشق احترام قائل هستم که نرم تو خیابونا یا فضای مجازی دنبالش بگردم:)♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب وقتی دیدی نمیشه کلا بیخیال همه چی شدی؟؟؟ شاید هنرت توی ورزشع یا موسیقی ، نقاشیو.... تلاشت و بکن ...

خوشگلم اینکارا پول میخاد چجوری برم سراغ موسیقی وقتی ی پیانو ی سنتور فلان قد پولسه

اللهم صل علی محمدوال محمد فعجل فرجهم
باشه پس هرکی پولداره روحشو فروخته 🤣🤣

چرا ک ن 

چرا بیلی ک دوس نداش بدنشو کسی ببینه همیشه لباسای لش و گشاد میپوشید یهو میاد توی موزیک ویدیو جدید با سکس..ی ترین حالت نمایش میده خودشو چون ک روحشو فروخته ب فراماسونری ها اونام هرکی ک مشهور و معروف باشه رو وارد گروه خودشون میکنن 

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2728
منظورم راه درامد بود

برو مدرک icdlرو بگیر برای کامپیوتره

۳_۴ماهه میگیری

بعد برو سرکار تو شرکتی و دفتری چیزی

خدایی که ب شدت کافیست.....یه دختر آبانی با قلب صورتی💗💗💗💗💗عاشق گوبه ها🥺🐈🐱

مسیر موفقیت همه یکسان نیست ..... یکی ۱۸ سالگی موفق میشه .... یکی ۲۳ سالگی بهترین موزیک رو خلق میکنه ..... یکی ۴۰ سالگی قشنگ ترین عکس دنیا رو میگیره..... نقاشی که تازه بعد از مرگش نقاشی هاش ارزش پیدا میکنه . 

من وقتی دل گیرم برای خودم یا شخصیت خیالی با اسم مستعار نامه می نویسم شما چیکار میکنید ؟😉
2738
اریانا کابالیسته ولی تا جایی که میدونم شیطان پرست نیست حتی تو موزیک ویدیوی break free هم شیطان و شی ...

نمیدونستم کابالیسته.مدوناهم کابالیسته .بعدی چیزدیگ ریورس بعضی آهنگاشونم روضمیرناخودآگاه تاثیرمیزاره

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)
خوب ماهایی که هنوز درگیر خانواده هامونیم با افکارات پوسیده و قدیمیشون ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌چطور  زندگیم ...

خب ت اول خودت و تغییر بده بعد سعی کن اونارو هم تغییر بدی (میدونممممممم تغییرشون سخته ولی ممکنه) فقط اول از خودت شروع کن خودت و بساز ک بتونی بقیه رو هم بسازی

لایک نکنید لطفا😐😐😐😐😐😐😐😐😐🖤با تشکر

بیلی آیلیش هیچ تلاشی نکرده و یک شبه پولدار شده! البته که استعداد داره و منکر این نمیشم ولی یادتونه اوایل دوست نداشت کسی بدنش رو ببینه و همش لباس های لش می  پوشید ؟ 

بعد یهو  عکس های لختی گرفت و  شروع کرد به پوشیدن لباس های باز و  یکهو جوری سر و صدا کرد که همه گفتن این دختر این همه مدت کجا بود چون جوری معروف شد که انگار ۱۰ ساله تو این حرفه هست. 

اون روحشو به فراماسونری ها فروخته و خیلی کارها باید بکنه تا قبولش کنن بعدش هم مثل یه تیکه  دستمال کثیف پرتش میکنن دقیقا مثل  مایلی سایرس

کـار مـَن دیگه از شنـبه شـروع کـردن گذشته ، مـن بـاید یه بـار بمیـرم  دوبـاره از اول شـروع کـنم :))   !!!! 
برو مدرک icdlرو بگیر برای کامپیوتره ۳_۴ماهه میگیری بعد برو سرکار تو شرکتی و دفتری چیزی

خب همون مدرک گرفتنش پول میخاد من پرسیدم قبلا 

فعلا دنبال ی کار منشی چیزیم بتونم پولشو جور کنم ک نیس

اللهم صل علی محمدوال محمد فعجل فرجهم
خدا منو اورده تو این دنیا مگ همه جای قران نگفته خدا عادله

شکی توش نیست.اون خانمی که میگی من نمیشناسم.قطعا برای خواستش تلاش کرد تا به اینجا رسید.قطعا سختی های هم کشیده تا به اینجا رسید.تو عدالت خدا شک نکن دوستم.درضمن شما از زندگی شخصیش خبر نداری فقط داری ظاهر زندگیش رو میبینی

و خدایی که به شدت کافیست...
خب صداش خوب بوده تلاش کرده موفق شده دمش گرم  من برا چی تلاش کنم ؟ی استعداد ندارم

بگردپیداکن آشپزی شیرینی پزی خیاطی گلدوزی تدریس 

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)
2706