2733
2734
عنوان

چرا باید ی دختر مثل بیلی ایلیش تو سن ۱۸ سالگی .. عدالت خدا کجاست ؟.

| مشاهده متن کامل بحث + 35301 بازدید | 385 پست

خدا کسیو ک دوس داره بش سختی میده ک همش صداش بزنیم  یادمون باشه این دنیا رفتنیه داریم امتحان میدیم  جواباش اون دنیاس اینجا ک ابدی نیس بعدشم اینی ک میگی خشگله فلانه صداش خوبه فق مال همین دنیاس اون فوقش تا ۱۰۰سالگی عمر میکنه بعد چی خدا میگه اون دنیا با بیا بخونو برقص معروفی ن گلم اون دنیا جواب این کاراش جهنمه مگه اینکه  توبه کنن پنج انگشت ی اندازه نیستن ب هرکی ی جور زندگی داده ببینه کی جنبه ی داشته و نداشتشو داره ب نظر من پولداری ک بخایم خودمون نمایان کنیم نباشه بهتره ک اون دنیامونو خراب نکنیم ... ی بار فک کنیم ک اینجا مسافریم مسافر  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان بیلی آیلیش خوش صداس؟اون درخدمت ماسون هاس ب شیطان خدمت بکن من توروازهمه چیزبینیازمیکنم

ماسون چیه؟

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2728
وا اون شیطان پرست هست

وااایییییی 

شما ها چقد خرافاتی و ببخشید بی مغزید !!!!

بیلی ایلیش خودش تو مصاحبش گفت به من خیلی تهمت شیطان پرستی میزنن اما من شیطان پرست نیستم !!!

جدیدا هرکسی رو میبینید میگین شیطان پرسته !!!!

اگه اینجوریه که منم باید شیطان پرست باشم!!!😒😒

♀️⁩=⁦⁦♂️⁩
الان بیلی آیلیش خوش صداس؟اون درخدمت ماسون هاس ب شیطان خدمت بکن من توروازهمه چیزبینیازمیکنم

وااایییییی 

شما ها چقد خرافاتی و ببخشید بی مغزید !!!!

بیلی ایلیش خودش تو مصاحبش گفت به من خیلی تهمت شیطان پرستی میزنن اما من شیطان پرست نیستم !!!

جدیدا هرکسی رو میبینید میگین شیطان پرسته !!!!

اگه اینجوریه که منم باید شیطان پرست باشم!!!😒😒

یکم تحقیق کنید همینجوری نیاین حرف بزنین

♀️⁩=⁦⁦♂️⁩
2738
خدا براش درست نکرده فراماسون ها درست کردن معروفش کردن برای هدف خودشون  بیلی روحشو فروخته

واقعا از این همه بی فکری و بی مغزی تو سال ۲۰۲۱ خندم میگیره🤣🤣

بیلی خودش گفت من شیطان پرست نیستمممم!!!!!

لطفا هرجا هر شایعه ای راجب هر خواننده ای میشنوید باور نکنیدد !!!!

یکم تحقیق کنین 

♀️⁩=⁦⁦♂️⁩
عزیزم بیلی حتی توی آهنگ های جدیدش هم حرف از فروش روحش زده و گفت که دیگه برای خودم نیستم ‌‌ رسما مثل ...

😳😳بیلی ایلیش گفت من روحمو به شیطان فروختم ؟؟

بیلی ایلیش تو اهنگش داشت میگفت من قلبمو بهت فروختم خطاب به اون شخصی که تو اهنگ عاشقش بوده

همه چرا انقد تو این تاپیک خرافاتی شدن !!!

♀️⁩=⁦⁦♂️⁩
جواب: عُرضه داشته:)

بهتره بگیم علاوه بر داشتن عرضه، تو جایی بدنیا اومده و بزرگ شده که راه برا پیشرفت بازه، هر کی تو ایران بدنیا میاد بطور اتومات از خیلی چیزا محرومه

خدایا من را اَبزاری از آرامش قرار بده وقتی تنفر هست بگذار عشق بکارم. وقتی آسیب هست ببخشم. وقتی ناامیدی هست امیدوار باشم. وقتی تاریکی هست نور داشته باشم. وقتی غم هست لذت داشته باشم. ای با جلال و باشکوه به من آنگونه عطا کن تا بیش از آنکه تسلی بخواهم تسلی بخش باشم. تا آنقدری که دوست دارم دوست داشته شوم. چون با از دست دادن  به دست می آوریم. با بخشیدن بخشیده می شویم. و با مُردن به زندگی ابدی می رسیم  #فرانسیس_آسیزی