2737
2734
عنوان

چرا باید ی دختر مثل بیلی ایلیش تو سن ۱۸ سالگی .. عدالت خدا کجاست ؟.

| مشاهده متن کامل بحث + 35301 بازدید | 385 پست

خدامارو آفریده 

حق زندگیم داده به ما

حق ازادی وخوشبختی

اون تلاش کرده 

قوی بوده

عرضه داشته پیشرفت کرده

ازهمه مهم ترتو کشوری زندگی میکنه که امکانات وهمچی داره

واقعااونو باخودمون مقایسه میکنی؟

وقتی تو کشور عقب افتاده ای به نام ایران زندگی میکنیم

وقتی خونواده های ایرانی هنوز طرز فکرشون تو عهد تیرکمون میرزا مونده 

وقتی افکارهمه جهان سومیه

وقتی محدود میکنن 

وقتی خوردت میکنن وازپا میندازنت تقصیرخداچیه؟

وقتی اینجا هنو دغدغشون اصلاح ابرودخترای مجرده توقع داری پیشرفت کنیم؟😂

تقصیرخدا چیه که ادماش ناعادلن و گندزدن به دنیا؟

ها؟

🐥🧸جییییییییغ جیییییییییغ جیییییییییغ....                       چیه؟  چرااینجوری نگامیکنی؟  جیغ ندیدی ؟امضای خودمه دوســ دارم جیغ بزنم   🔪🏃‍♀️تاحالادیدین کسی هم سگ اخلاق باشه🐶هم شوخ طبع👻 ودرعین حال مغرور😌ومهربون وخجالتی؟....سلام اون منم✋🏻  منوبی موقع ازخواب بیدارمیکنین قابلیت استخدام توداعش دارم🔪💔☠️
هرکس یه اعتقادی داره عزیزم منم منظورم این بود که ایشون تلاش کرد و به اینجا رسید و ربطی به عدالت خدا ...

از نظر من یه چیزایی دست ما نیست اینکه ما بشینیم و 

حسرت زندگی بیلی و دیگران رو بخوریم چیزی جز افسردگی نداره هر موقع خواستین حسرت بخورین حساون رو خوب کنید و برای اون شخص دعا کنید تا زندگیش بهتر بشه اون موقع ار حسرت خوردن عذاب نمیکشید .

باید ذهنمونو خالی کنیم از انرژی های مفی و با تمام وجود روی توانایی هامون کار کنیم در ضمن خوشبختی همیشه توی زیبایی و پولداری نیست گاهی شاد کردن دل یه نفر خوشبختی محسوب میشه..

دیدی که خون ناحق پروانه شمع را چندان امان نداد که شب را سحر کند...(:      🥀☔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من واقعا هیچ عدالتی نمیبینم والا. اصلا چرا زندگی ما مثل خارجیا نشد چرا اونا از همه لحاظ از ما خوشبخت ترن. مخالفان ریپ نزنن❤️

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
2728
خب بشن چ اهمیتی داره ببین این همه وقت خداپرست بودیم وضعمون اینه اگ قراره ب اون امکانات برسم حاضرم&nb ...

ب همین آسونی نیستااگ بودک مایکل جکسونوامینم وبریتنی اسپیرزومایلی سایرس و...مقاومت نمیکردن.اوناتحت فشارن عروسک ی نفردیگ بازیچه هستن.بگن بمیربایدبمیری.لخت شوجلوی چندصدنفربایدلخت کامل بشی.بگیروسط ویدیوگرفتن موادوبکش میکشی.بعدبامدیربرنامتم ب خ ا ب.صدتاکاردیگ 

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)
چقدر همه چی رو مادی و دنیایی میبینی،واقعا فکر نمیکنی اینا ارزشی ندارن؟آرامشی نمیارن؟ ارزش انسانها ب ...

بنظرم پول ب خوبی ارامش میاره این شعاره ک پول دلیل خوشبختی نیست من الان اگ پول داشتم ظاهرمو خوب میکردم همه دغدغم ‌کشیدن دندونم نبود

اللهم صل علی محمدوال محمد فعجل فرجهم
2738
والا زیبایی خدا دادی که میگی تو اروپا و آمریکا عادیه صورت سفید چشم های سبز ابی طوسی اونجا خیلی زیاد ...

منکه موی روشن و چشم رنگی دوست ندارم،سلیقه ایه

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...
مثلا چ‌تلاشی وقتی همه خانوادش تو موسقی هستن

در کل یهویی ب اینجا نرسیده 

خیلیااا بودن فقیر بودن ولی الان خیلی معروفن 

سابقه ی بزرگترین ثروتمندا رو ببین بیشترشون از هیچ رسیدن ب اینجا 

یکی صاحب شرکت تسلا 

همینجوری الکی نرسیده ب اینجا 

ما ادما دوس داریم یهویی برامون معجزه بشه 

ک البته منم همینجوری ام اماااا منطقی ک باشیم هر کسی ک ب جایی رسیده تلاش کرده

لایک نکنید لطفا😐😐😐😐😐😐😐😐😐🖤با تشکر
بله بله

چه خوب مرسی

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2706