2752
2734
عنوان

چرا باید ی دختر مثل بیلی ایلیش تو سن ۱۸ سالگی .. عدالت خدا کجاست ؟.

| مشاهده متن کامل بحث + 35600 بازدید | 385 پست
ماسوس کیه؟

عزیزم تونت بزن فراماسون ببین برات چی میاره

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)

عزیزم وقتی متن تاپیکت و خوندم خیلی فکر کردم که چی باید بگم آخه نگاهم به زندگی با نگاه تو خیلی فرق داره 

یه چیزی خیلی مهمه اونم نگاهت به زندگیه منم گاهی مثل تو ناامید میشم اما یه چیزی و از ته دل قبول دارم و همیشه بهش فکر میکنم اینکه هر آدمی با یه هدفی خلق شده هر کسی تو جهان منحصر به فرده تعریف موفقیت از نظر آدما خیلی فرق داره اگه موفقیت از نظر کسی پولدار شدن و معروف شدن باشه وقتی خودش موقعیت مناسبی از این لحاظ نداشته باشه احساس بدی داره 

شک نکن که تو هم یه مسیر منحصر به فرد و یه هدف از خلقتت  واست وجود داره که هیچکس نمیتونه جاتو پر کنه مگر اینکه خودت جا بزنی و زندگیتو عمرتو هدر بدی و خدایی نکرده نرسی به هدفت 

راستش من خودم این خواننده شدن و معروف شدن واسم موفقیت به حساب نمیاد در واقع موفقیت اون چیزیه که باعث بشه روحت تو این دنیا و اون دنیا به آرامش برسه و زندگی ابدی خوبی داشته باشی و به خدا نزدیک بشی 

ولی تو مختاری که انتخاب کنی و واسه زندگیت تصمیم بگیری اینکه موفقیت از نظر تو چیه و میخوای چیکار کنی انتخاب خودته و هیچکس توش دخالت نمیکنه 

ولی عزیزم خودتو اذیت نکن و با بقیه مقایسه‌ نکن ارزش نداره 

ان شاءالله که به بهترین چیزا برسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

باید بهت بگم بیلی مشکلات خیلی زیادی داره،فقط چون ثروتمند و معروف و موفقه فکر میکنی حال دلش خوبه

اما اینطور نیست 

همه میدونن

بیلی یه سری مشکلات خیلی سخت داره 

اون ه*م*ج*ن*س*گ*ر*ا هستش 

و همینطور خیلی افسردست 

و خودشو دوست نداره 

چندین بار خودکشی کرده 

حتی توی چندید مصاحبه هم گفته ظاهرش خوشگل نیس و از خودش خوشش نمیاد 

فکر نکن هرکی معروف موفق و ثروتمنده یعنی خوشحاله 

تو توی زندگی بیلی نیستی 

اون حال خوشی نداره 

مطمئن باش اونم از زندگیش راضی نیست 

هرکسی از هر نعمتی ک بهش عطا شده راضی نیست 

دنیای آرمی ها با دنیای بقیه خیلی فرق داره:)💜🫂ما آرمیا میتونیم دلتنگ دستایی بشیم ک هیچوقت لمسشون نکردیم :)🥺🐣رنگین کمون هفت رنگ داره🌈 ب خاطر اینکه بی تی اس هفت عضو داره😻💜تموم دنیای من اینه:یه کنسرت🎤🎵یه آرمی بمب🙂و هفت پسر با صدای بهشتی💜:)بهشون که احترام میزارم فکر میکنن لایق احترامن! نه عزیزم، مارو بنگتن دُرُست تربیت کرده!😏👊🏻همیشه اینو یادم میمونه ک خودمو دوس داشته باشم، اینو اون هفتا پسر فوق العاده یادم دادن💜🌈من یه سیارم🌎 که ۷ تا خورشید داره💜🫂(💜💫bts your like the world to me)
بچه ها بهتره قضاوت نکنیم هیچ کس رو  شاید اشتباه کنیم و اونوقت مدیونش میشیم(منظورم همین قضیه فر ...

تو موزیک ویدیو هاشم پر شده از نماد های فرامانسوری 

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
خوب برمیگردی میگی خدمت شیطان کن 

گلم شیطان پرستی فرق داره گفتم که توی خط نمیشه توضیح داد.توزحمت بکش بزن فراماسونری‌. یابزن ایلومیناتی.یابزن ارتباط فراماسونری باخاننده ها.یابیلی آیلیش وفراماسونری.یافروختن روح ب شیطان،قشنگ بشین مطالعه کن.

🥰

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)
فقط به عرضه نیست زیبا به شرایط هم هست وگرنه هزار برابر بیلی آیلیش هستن کسایی که اینجا استعداد دارن ...

وای یه دختری هست اهل آذر بایجان اروسیک اسمشه

هم از بیلی زیبا تره و هم خوشگل تر  

خوش صداست خیلی زیاد 

ولی به خاطر شرایطی که توی کشورش داره و شرایط خانوادگی معروف نیست ولی اهنگاش که گوش میدم یه آرامش عجیبی داره 

روسی میخونه 

ینی چی؟؟؟؟تا اونجایی ک متوجه سوالت شدم‌ میگم ینی اینک برده اونا میشن در برابر پول و شهرت بی انتها هر ...

خب دیگ فروختن روح چ صیغه ای 

اینا از لحاط جنسی و...خودشون رو دراختیار اونا قرار میدن ب قول شما میشن برده اونام مشهورشون میکنن خودشون 

خودشون رو میفروشن ن روحشون رو 

ولی خدای این فراماسونری ها چ قدرت عجیبی دارن ک میتونن یکیو مشهور و پولدار کنن

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752
به نظرم مردم آمریکا لیاقت بهتریهارو دارن...باید یکم تاریخ بخونیم تا بیاموزیم اونها چه سختی های کشیدن ...

بچه یه سوال پرسید چقدر رفتی تو فکر

فقط چه طوری سرتو میان زانوهایت گذاشتی خداییی سختت نبود 

فقط خدا و دیگر هیچ ....
خیلی خوشگلم نیست یکم زمخته ظرافت نداره عزیزم اعتماد به نفستو بالا ببر خب اون امریکا زندگی میکنه ما ب ...

بعدچشاشم افسردس خماره من دوسش ندارم.اصلا.

اره تلاش کرده اما من هیچی ندارم ک براش تلاش کنم  گفتم برم کاشت ناخن یاد بگیرم ک اونم دیدم نمیت ...

کاشکی جای روانپزشک میرفتی سراغ روانشناس تا بهت میگف اصلا نمیشه و درست نمیشع نداریم

بهت میگفت غیرممکن تو فرهنگ لغت انسانهای ضعیفه..حتما میشه..سعی خودتو بکن تا این مشکلت حل بشه ریشه شو پیدا کن و بگو من میتوانم درستش کنم

و اینکه  خدا تو قران گفته تا شما خودتون رو تغییر ندین من تغییرتون نمیدم...مشابهشو گفتم

پس اول تغییر رو از خودت شروع کن

کتابهای روانشناسی و.موفقیت زیاد بخون

از کحا میدونی بیلی  آینده اش چی میشه و چی در انتظارشه...و از کجا میدونی الان چه مشکلاتی دارع یا قبلا داشته

با این طرز فکر شما که همه باید خودشون رو بدبخت کنن

و منم مشهدم چرا برای دندونت نمیری درمانگاههای خیریه؟

نه اسمم ترانه اس نه ۱۵ سال دارم😊...نام کاربریم اسم یک فیلم سینمایی با بازی ترانه علیدوستیه ..اصلااا هم به این بازیگر علاقه ای ندارم، همین طوری گذاشتم این نام رو🥰.اگه با همسرت مشکل داری اگه مادرشوهرت خواهرشوهرت اذیتت میکنه اگه بچه ات خیلی اذیتت میکنه و بچه خوبی میخوایی   .    🌸   ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه�🌸  رو یادت نره.زیاد تکرارش کن .بی جواب نمیمونی. این حرف خیلی از مراجع هست وحدیث زیاد داریم که گاهی مشکلات ما بخاطر گناهان مونه..پس با این ذکر ان شالله که گناهامون بریزه و مشکلاتتمون حل بشه🌷🌷🌷                  در ادامه اینکه  اگه امضا رو خوندی و برام یک صلوات بفرست تا که به حاجت دلم برسم.🌺و همچنین منو همسرم و دختران گلم عاقبت بخیر بشیم که از همه چیز مهمتره بنظرمن🌺.دوست داشتی بهم بگو تا منم برای آرزوهات دعا کنم و صلوات بفرستم.🌹چون واقعا دعای نی نی سایتی ها میگیره.ممنون دوست عزیزم🤗😍..دوست داری تمام مشکلات بشریت هرچه زودتر تموم بشه..پس بگو اللهم عجل لولیک الفرج....که فقط با اومدن آقا امام زمان.عج. این امر محقق میشه😊😊😍❤❤❤❤
2706