2733
2734
عنوان

چرا باید ی دختر مثل بیلی ایلیش تو سن ۱۸ سالگی .. عدالت خدا کجاست ؟.

| مشاهده متن کامل بحث + 35295 بازدید | 385 پست

اوووه بیلی هم صداش محشره هم قیافش هم پولش هم......  و مهمتر از همه اون امریکاست ما ایران لامصب صورتشو انگار با غلتک صاف کردن انقدر صافوووو بینیش خوش فرمع.. ولی خوب نمیدونم من خودم وقتی زیاد تو اینستا میچرخم خواننده های معروفو خوشکل میبینم افسرده میشم که حالت چرا من اینجوری نیستم .. ولی جدیدا تمرکزم رو خودمه و سعی میکنم توانایی هام رو بالا ببرم..

دیدی که خون ناحق پروانه شمع را چندان امان نداد که شب را سحر کند...(:      🥀☔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیلی تلاش خودش بوده و شرایطش سخت بوده و افیردوی داشته و حتی خودکشیم  کرده بوده هیچ ادمی بدون ...

من بدون استعدادم تمام ... این شعاره ک هیچکی بی استعداد نیس

اللهم صل علی محمدوال محمد فعجل فرجهم

عزیزم داخل زندگیش که نیستی...بدونی با همه اینها خوشبخت هست یانه؟!بعدشم بازحمات خودش به اونجا رسید ،مشکل اینجاست که ماها هیچ تلاشی برای ارزوهامون نمی‌کنیم و همه چی میذاریم گردن خدا ،وهر اتفاقی می افته به خدا میگیم بی عدالت ،در صورتی بیشتر مشکلات زندگیمون مسببش خودمون واطرافیانمون هستیم!!

2731
بله عزیز

من تهرانم شماکجایین؟

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2738
البته میگن بیلی ایلیش روحشو به شیطان فروخته نمیدونم راسته یا نه😂

وات😲ازکجاشنیدی؟

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

عدالت که میگی این نیست که همه برابر باشن قرار نیست همه خوشگل و خوش صدا  و پولدار باشن هر کس استعداد های خوشو داره  و باید تلاش کنه   بعدشم اینا کا گفتی واقعا ارزش های واقعی نیستن   چیزای مهمتری وجود داره 

میشه لطفا برای حاجت دلم ۲ تا صلوات بفرستی 🥺🥺🙃 
چی باعث شده فکر کنی عدالتی هست؟ 

پس اگ نیست منم از هرراهی شده پول درمیارم خدا هم حق نداره چیزی بگه دیگ من ک این دنیامو سوختم اون دنیامم میسوزم

اللهم صل علی محمدوال محمد فعجل فرجهم
جواب: عُرضه داشته:)

فقط به عرضه نیست زیبا

به شرایط هم هست

وگرنه هزار برابر بیلی آیلیش هستن کسایی که اینجا استعداد دارن ولی شرایطش رو ندارن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Second Baby is loading 👶🏻
الان بیلی آیلیش خوش صداس؟اون درخدمت ماسون هاس ب شیطان خدمت بکن من توروازهمه چیزبینیازمیکنم

ینی چی عزیزم

❤🙋🏻‍♀سلام برانان ک درما  چیزی‌را دوست داشتند.ک خودمان ان را ندیدیم‌و‌دوست نداشتیم❤🙋🏻‍♀
2706