2752
2734
عنوان

خدا نصیب هیچکس همچین خواهری نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 6875 بازدید | 176 پست

ولی اینطوری که آبجیت پبش میره خواهرانه بگم مدام بیاد اونجا یاشما برید پیشش.اونم کار یک ماه دو ماه که نیست،از قبل بارداری تا الان که بچه ها شدن ۱۱ماهه کارش همینه ،خدایی نکرده زندگیش دچار چالش میشه‌.

لطفا هر کی میخواد بچه بیاره نگاه به وضعیتش کنه ببینه توانایی و شرایطشو داره یا نه، آخه خانواده های بیچاره چه گناهی کردن باید بچه داری کنن

.                                                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اوم اونوقت میگن بچه بیشتر زندگی بهتر یا میگن واجبه ک خواهر برادر باشه حتما بیاید صحبتارو بشنوید.من خودم تک فرزندم و مادرم تا ۷ماه بعد تولد بچم‌پیشم بود بعدشم یا ما میدفتیم یا اونا میومدن اما خواهر برادری نداشتم ک بخوان اذیت بشن یا مادرم مسئولیت اوناام داشته باشه.استارتر حق باتوئه اما بچه بزرگ کردن اونم دوقلو فاجعست کاش پرستار میگرفت

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

اگ پربازدید شد میشه دعا کنید امسال ب هدفم برسم😔❤

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
اوم اونوقت میگن بچه بیشتر زندگی بهتر یا میگن واجبه ک خواهر برادر باشه حتما بیاید صحبتارو بشنوید.من خ ...

پرستار  گرفته شهر خودش بدرد نمیخوره 

یه عمره رو صورت من خنده قاچاقع
اوهوم ینی دقم داده همیشه هم حق به جانبه

زن داداش من دو تا پشت هم داره همه کارا با خودشه با اینگه با مادرش تو یک خیابونن ۲۰ روز یکبار میره میگه مامانم اذیت  میشه.خیلی ام از نطر بدنی ضعیف ولی کاراش خودش میکنه خواهرت پرتوقع شما اگه کمک میکنی باید ازت تشکر کنه .مادرتم زیادی محبت بیجا میکنه پس فردا مشکلات دیگه اش نمیتونه حل کنه

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
پرستار  گرفته شهر خودش بدرد نمیخوره

یپرستار دیگه بگیره هم پرستار بگیره هم خدمتکار ک خدمتکار کارای خونرو انجام بده خواهرت استراحت کنه با پرستار کمک‌کنه ن خسته میشه ن مادرت میشه پرستار خصوصی

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
اوهوم ینی دقم داده همیشه هم حق به جانبه

به نظرم بدون داد و بیداد بگو من وظیفمو انجام دادم ،کارایی که کردی رو لیست کن و بگو ،به مادرت بگو که دیگه با خواهرت هم بحثت ادامه پیدا نکنه ، بگو برام مهم نیست حرفمو تایید می کنین یا نه ،من به نظر خودم وظیفمو به عنوان خاله انجام دادم ،تمام ،والا خواهرت شورشو درآورده ،دو قلو سخت هست اما نه دیگه انقدر ،راحت میتونه خودش سرگرمشون کنه و کارای منزل و آشپزی رو انجام نده ،این دیگه نوبره والا

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
یپرستار دیگه بگیره هم پرستار بگیره هم خدمتکار ک خدمتکار کارای خونرو انجام بده خواهرت استراحت کنه با ...

این آشناس میگه به غریبه نمیتونم اعتماد کنم

یه عمره رو صورت من خنده قاچاقع
اوم اونوقت میگن بچه بیشتر زندگی بهتر یا میگن واجبه ک خواهر برادر باشه حتما بیاید صحبتارو بشنوید.من خ ...

ببخش اصلا موافق نیستم من برادر دارم ولی خواهر ندارم بازم ناراحتم میگم کاش خواهرم داشتم آنقدر کمبودش حس میکنم .هر چند برادرهام سنگ صبورم هستن ولی خواهر یک چیز دیگه اس شما سنت باید زیر ۲۴ باشه صبر کن میبینی کع چقدر برادر و خواهر برات لازمه 

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد