2733
2739
عنوان

خدا نصیب هیچکس همچین خواهری نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 6869 بازدید | 176 پست
میگه اونا پرو تر از این حرفان

عجججججججب. 🤐

ببخشید پس حقشه و مطمئن باشید دامادتون و خانواده ش اینو وظیفه تون میدونن ن لطف. 

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام...🙂                تو هم ک ریدی... 🙃
خیلی نظرات بعضیا عجیبه آخه پرستار برا خانمی که خانه داره!.خواهر من دوقلو داشت یه هفته خونه مادرم بود ...

منم دهانم دوخته شد 

این چه مدل بچه داریه ؟ پسر منم ۱۱ ماهست . 

توی دوماه خواب شبش رو تنظیم کردم . 

نمیفهمم چرا بچه رو باید بالای سرش بشینی ، مگه خدای نکرده مریض بدحاله ؟ 

تجربه من میگه وقتی به دیگران وابسته میشی برای انجام امورت ‌، کلا روال کار از دستت در میره . من اصلا کسی جز خودمو قبول نداشتم چون هر چیزی رو انقدر میگردم براش الگوی علمی پیدا میکنم . وز اول گفتم این چجوری شب و روزش درست میشه . بزرگترای مجلس همه متفقا گفتن بعد از چله خود بخود درست میشه . فهمیدم ما خود بخود بزرگ شدیم اینام مترسکن . گفتم باشه حق با شماست . فرداش گفتم کارای بچه و خودم با من . هر جیزی هم بخوام به سبک خودم درست میکنم . هیچ کس هم به من نگه اینو بخور اونو نخور این کارو بکن و نکن ، من باید دستم یاد با خودم چند چندم . 

دیدن دیگه کاری نمیمونه انجام بدن . رفتن خونه هاشون . تا الان نه بجه دست کسی دادم نه چیزی از کسی پرسیدم . پسرمم هنوز یکسالش نشده قشنگ حرف میفهمه و ساعت بیولوژیکش دقیق کار میکنه در همه موارد .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی نظرات بعضیا عجیبه آخه پرستار برا خانمی که خانه داره!.خواهر من دوقلو داشت یه هفته خونه مادرم بود ...

بچه ها تند تند بیدار میشن برا همون شب بیدار می مونه مامانم 

تازه امروز  ابجیم میگه تو تو بارداری منو حرص می دادی که اینا خونسرد  نیستن اذیت میکنن  

یه عمره رو صورت من خنده قاچاقع
خیلی پرو هست، مادرتون بالاخره خیلی که جوون نیست که بتونه هر شب بیدار بمونه آسیب می بینه، من خودم به ...

اوه این تازه فحشم میده

2731
من جای شما بودم کلاس کنکور ثبت نام میکردم برنامه درسمم میزد پشت دراتاق تا کسی مزاحمم نشه میگفتم این ...

من متولد ۸۳ ولی میخوام برم یازدهم  سال ۱۴۰۲ کنکور دارم  ولی  خب کلی اینا جوابگو  نیست پرو تر از این حرفاست

گلم دعوای خواهری بوده ب دل نگیر انشالله بزرگ شدی ازدواج کردی برات جبران کنه الان شیر میده ضعیف شده ر ...

شما لطف داری به من ولی ایشون فحش میده مثلا امروز یه کاری میخواست دستم بند بود میگه تو که دست خری🙂

بچه ها تند تند بیدار میشن برا همون شب بیدار می مونه مامانم   تازه امروز  ابجیم میگه ...

هر کاری بهت گفت بگو صبر کن . خودتو نشغول یه کار دیگه کن . اگه شده بری دسشویی الکی . بعد کارشو با خونسردی انجام بده . باهاش بحث نکن ، نگاش کن فقط . 

گاهی که با توجه به عقل و هوشی که لابلای نوشته هات مشخصه زیاد داری صلاح دونستی که وقتشه ار اعتراض کرد بگو به زبون خوشت دل خوش کنم یا تشکرای نکردت ؟ و درجا قبل از اینکه جواب بده صحنه رو ترک کن .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2740
قشنگ ترین پست تو نی نی سایت 🤣🤣🤣🤣

خخخخ😜

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
لعنتی ....اینو از کجات درآوردی....فقط بگو از کجا...پسرم و شوهرم خوابن بدجور خندیدم😂😂😂

خجالتم ندین حالا😅😅😅😅

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
منم دهانم دوخته شد  این چه مدل بچه داریه ؟ پسر منم ۱۱ ماهست .  توی دوماه خواب شبش رو تنظ ...

آفرین به شما که با درایت مادری میکنی  خیلی از خانمهای امثال شما خوشم میاد.بعضیا فکر میکنن شاغ غول شکستن که حامله شدن یا زاییدن و باید همه در خدمتشون باشن.

نگرانی بی جاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست.
بچه ها تند تند بیدار میشن برا همون شب بیدار می مونه مامانم   تازه امروز  ابجیم میگه ...

خیلی رو داره.از امروز بی خیالش شو و هرچی گفت بگو حق با تویه .خودش کم کم دست از سرت بر میداره

نگرانی بی جاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست.