2752
2734
عنوان

خدا نصیب هیچکس همچین خواهری نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 6875 بازدید | 176 پست
فکر میکنه وظیفمه اخه  

اسى جان با اينكه كم سن و سالى ولى خيلى استانه صبر و تحملت بالاس كه چيزى بهش نگفتى چون واقعا حق با توئه ولى اون طلبكاره😑

من جات بودم واى روانى ميشدم سرش😞😞

كــاش سرنوشت مــا جدا بود🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته دوقلوو سخته مامان من کشیده میگه حتی گریه میکردم یروزایی😂ولی خو خواهر شماعم دیگه خیلی تنبل شده هی بهونه بیار بگو کار دارم نمیدونم دارم خونه تمیز میکنم الکی بگو الان میام و این چیزا

لطفا برای رسیدن به آرزوم یه صلوات برام بفرستید😍❤️🙏
به اون خواهرت شوهرش بگو وقتی عرضه ندارین بچه نگهدارین چرا جلوگیری نمیکنین ای واقعا ظلمه بچه واسه شما ...

به ابجیم بگم  دعوا میشه به مامانم میگم میگه این روزا برای تو هم هست 

یه عمره رو صورت من خنده قاچاقع
2731
نه ۹۹  زاییده الان بچه ها ۱۱ ماهشونه ۹۸ حامله شد

خب دیگه خیلیم زود نیس که 11 ماهه دیگه خیلی رو بهش دادید

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
مامانمم به من همینو میگه  ولی خب من دلم میشکنه اینجوری میکنه🥺

مامان توام دیگه زیادی......هرچند ماهم خیییلی ب خواهرم کمک کردیم ولی دیگه اینجوری نبود مثل خواهر شما...خیلی ضعیف شد ولی اینقدر پرتوقع نبود ما خودمون بش کمک میکردیم....یمدت ولش کنید ب بابات بگو با مامانت حرف بزنه...

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانمم به من همینو میگه  ولی خب من دلم میشکنه اینجوری میکنه🥺

بزار به حساب اینکه این مدت اعصابش ضعیف شده،من خودم با وجود دوقلو داشتن فشارم با اینکه همیشه ۶بود الان شده ۱۴،خیلی ضعیف شدم

به وقت تولد دوقلوها  

ببخشید ولی شوهرش شما رو ساده پنداشته ..یعنی چی قبل زایمان چن ماه خونه شما بعد زایمان چن ماه خونه شما ..الان هم همش خونه شما ..گ و ه میخوره شوهرش ک عرضه نگهداری نداره بچه میخواد ..میگن هر کی خربزه میخاد  پای لرزش هم باید بشینه🤨🤨🤨🤨

صلوات بفرست

بهش رو دادي زيادي... 

هيجي ديگه يا بايد تو سري بخوري از خواهرت  تحملش كني 

يا بايد كمكش نكني . كه اينم باعث ميشه باهات قهر كنه(چون خوبي كردن رو وسط راه قطع كني طرف مقابل فكر ميكنه داري بهش بدي ميكني ....)

ولي اين گذشت ياد بگير خونه شوهرت اينقدر خوب نباش 

بد هم اصلا نباش 

سرت تو لاك خودت باشه 

به عبارتي نه سواري بگير نه سواري بده

هيج كس هم ازت ناراحت نميشه

بـاغــم! بهـارم باش...🌸🍀🌸☘️🌸
اسى جان با اينكه كم سن و سالى ولى خيلى استانه صبر و تحملت بالاس كه چيزى بهش نگفتى چون واقعا حق با تو ...

فقط دارم تحمل میکنم دلم نمیخواد بیام تو خونه اصلا  

به ابجیم بگم  دعوا میشه به مامانم میگم میگه این روزا برای تو هم هست

خداییی دوقلو سخته یکم درکش کن میگذره میدونم تو هم خیلی حق داری ولی خداییی تنهایی سخته نگه داشتن دو تا بچه😂

لطفا برای رسیدن به آرزوم یه صلوات برام بفرستید😍❤️🙏
بابا مگه دوقلو اوردن دسته خود ادمه،واقعا سخته بزرگ کردنشون یعنی تعصاب میکشه که میگم

دست آدم نیس ولی خواهر اسی کلا کل زحمت انداخته رو دوش خانوادش منم اول گفتم سخته ولی متاسفانه به خواهره رو دادن 

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
ببخشید ولی شوهرش شما رو ساده پنداشته ..یعنی چی قبل زایمان چن ماه خونه شما بعد زایمان چن ماه خونه شما ...

همین دقیقا ولی خب منفعت طلبه دیگ