2733
2734

از غروب تا الان یه ریز غر زد نه درست گریه کرد بفهمم چشه نه اروم شد سه ماه و بیس روزشه همیشه غروبا یکی دوساعت میخوابید ده شبم میخوابه تا صبح 6_7اما الان از 6غروب تا الان گریه میکرد ده دقیقه اروم بغلش میکردم اروم میشد میگفت فقط بغلم کن بچرخون خسته شدمااااا 😖😖😖😖شوهرممم ماشین سنگین داریم بار برده نبود کمکم کنه😖خلاصه الان یه ده دقیقس خوابیده خداکنه بخوابه دیگ البت اگ همسایه هامون کم جیغ و داد بزنن سر برد پرسپولیس😖شامم نخوردم

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

خدا قوت

🧲🧲🧲🧲موسس تاپیک جذب ثروت🧲🧲🧲🧲🧲https://www.ninisite.com/discussion/topic/6931139/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%ab%d8%b1%d9%88%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%88%d9%88%d9%88-%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9?page=1

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه گوشش بود نه شکمش فقط بغل میخواس چشاشو میمالید قرمزم شده بود داشت از بی خوابی طلف میشد ولی ننیمیخوابید😵😵😵

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
2731
2738
میفهمم چی میگی 😩😩 منم یکیشو دارم. فقط میخاد یه بیکار بشینه پیشش

وای دقیقا یکیو ادم استخدام کنه فقط با اینا بازی کنن😂😂

شاید بچه مسکلی داشته باسه خدا نکرده الکی نیس بهست نیرارن زیر پا مادر

نه چون پیگ دردهاشو میشناسم بهونه میکرد 

وقتی اینجوری بی دلیل کلافه هست ببرش بالکن حیاط یا بالا پشت بوم یا کم باد به کله اش بخوره اروم میشه دلش سر رفته به همین سادگی 🙂

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
عزیزمم،خدا خیرت بده،خسته نباشی ان شاءالله که دیگه اذیت نمیکنه♥

سلامت باشی ایشالله

2706