2733
2734
عنوان

وای بچم دیوونه ام کرده 😵چقد بچه داری سخته خدا 😵😵

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 39 پست

عزیزم کوچولوت فقط الانه که سه ماهشه ازین روزا لذت ببر همه کاراتو بذار کنار انقدر بغلش کن و بو کنش تا کیییییف کنی.... اخخخخ دلم ضعف رفت من عاشق بچم😍 الانم خودم یه نه ماهه جیگر دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز 4ماهه نشده زود نیس

دختر من یه شب همینطوری اصلا ساکت نمیشد ، شوهرم گفت شاید تشنه شده ، گفتم چهار ماهشه ، اما رفت یه قاشق دو قاشق مربا خوری آب داد بچه ساکت شد باورت میشه راحت خوابید 

حالا اولشه چهارروز دیگه ک ان شاءالله چهاردست و پا رفت و خونه رو کن فیکون کرد اونوقت باید بیای تاپیک ...

😭😭😭😭😭الانم قل میخوره همچین با مزه بد دساش گیر میکنه زیرش جیغ میزنه

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
2728
دختر من یه شب همینطوری اصلا ساکت نمیشد ، شوهرم گفت شاید تشنه شده ، گفتم چهار ماهشه ، اما رفت یه قاشق ...

اره میشه چون چند سری برای خودم پیش اومده کلی گریه کرد یه کار کووچیک مثل عوض کرد لباساش عوض کردن پوشک اروم شده ولی من تاحالا یککی دوبار اب دادم 

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
عزیزم کوچولوت فقط الانه که سه ماهشه ازین روزا لذت ببر همه کاراتو بذار کنار انقدر بغلش کن و بو کنش تا ...

اون ک اره ولی خب ی وقتا خسته میشی دیگ دل و دناغشو نداری ک . خداحفظش کنه عزیزم

2738
اون ک اره ولی خب ی وقتا خسته میشی دیگ دل و دناغشو نداری ک . خداحفظش کنه عزیزم

میدونی من چون موقع بچه اولم خیلی درگیر بودم و لذت نبردم از بودن با بچم الان واسه بچه دومم میفهمم چقدر روزهای باارزش و کوتاهی هستن که بعدا کلی حسرت این روز ها رو میخوریم پس همه کارهات رو رها کن و فرشته کوچولوتو در اغوش بگیر و بووووووش کن😍

اخه تو اینجور مواقع میگه فقط بچرخون بد تپله ماشالله دستم درد میگیره

خوب صدای سشوار براش بزار

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.