2737
2739

یه خانمی که تازه ازدواج کرده هر بار میره خرید میوه از کیسه های خریدش عکس میذاره 🙁🙁🙁 حتی میخواد بشورتشون تو سینک هم عکس میگیره استوری میکنه !! 

جالبیش اینه خونه ی باباشم میره از ظرف میوه اشون عکس میذاره !  شغل بابام تره بار دوست دارم چند سبد میوه ببرم براش بلکه چشم و دلش سیر بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تازه یاد گرفته بودم اسکیت سوار شم از قبل هم که دوچرخه بلد بودم 

اسکیت میپوشیدم بعد سوار دوچرخه میشدم با یه قیافه ای هم می‌روندم نمیدونم تو چه فازی بودم انگاری خیلی شاهکار کرده بودم😐😂

لطفا برای رسیدن به آرزوم یه صلوات برام بفرستید😍❤️🙏
2731

من کلا ندید پدیدم😶🤣🤣

ولی بدبختانه الان چیزی یادم نمیاد

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           

یکی از اقوام شوهرم برای عید مبلمان گرون قیمت خریده بود و تا مدتها عکس پروفایل اینستاش عکس مبلمانش بود یعنی ته ندید بدید بازی بود

دل نیست هر آن دل که دلارام ندارد 💕 بی روی دلارام دل آرام ندارد

یدفه چن سال پیش رفته بودم کافی نت، یه دختره اومد تو، یه سوییچ پژو تو دستش گرفته بود هی تکون میداد صدا بده، بلند بلند میگفت وااای جا نبود ماشینو پارک کنم

🐤جوجه‌ی من،خدا نگهدارت باشه ان شاالله🐥
2738

یکی از فامیلمون استوریاش مثلا امشب کباب خوردیم  به وقت بستنی یا اینکه مثلا خرید میکنه تو هایپر مارکت فاکتور خرید و به بهونه ای نشون میده که مثلا بله خریدام گرون و زیاده ...حالا از خودم بگم دانشگاه ورودی هشتادوچهار بودم مثل الان گوشی باب نبود من خنگم گوشی رو میبردم تو کلاس صدای زنگ اخر کسی باهام تماس میگرفت با افتخار گوشی رو بر می داشتم  جلوی همه میگفتم فعلا تو کلاسم بعدا تماس بگیر 😅😅😅خدایا امیدوارم کسی یادش نمونده باشه

خدایا دل هممونو آروم کن 😍آرامش و مهربانی سهم دل هممون آمین 🤲
منم اگ مثبت بشه   همین حرکتو میزنم و اصلا خجالتم نمیکشم.یک حسیه ک خدا ب هممون لطف بکنه تا ...

انشاالله  این لحظه شیرین به زودی نصیبت میشه آمین

خدایا دل هممونو آروم کن 😍آرامش و مهربانی سهم دل هممون آمین 🤲

امروز یه مورد دیدم ...😂 

یکی از فامیلای دورمونو دیدیم ... اومد پیشمون ... تو پارک بودیم ... میخواستیم چایی بخوریم ... برگشتیم بش تعارف کردیم ... گفت عه از این لیوانا من اونروز گرفتم اینقدر جنسش بد بود همش شکست ..رفتم یه دست دیگه خریدم ۱۸۰ هزار تومن ... بعد گفت عکسش تو گوشیمه بزار عکسشو نشونتون بدم ... پنج دقیقه گالریشو زیرو رو کرد بعد گفت عه نیست ... حیف شد ... راستی عکسای حنابندون پسرمو دارم ... میخواین ببینین😐😐 خب خواهر من ... همون اول رک و راست بگو میخوام پز حنابندون پسرمو بدم که ببینید ... چزا داستان میبافید

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰

تقریبا تا من سن 15 سالگی و داداشم 3 سال ازمن بزرگتره اونم تاسن 18 سالگی همیشه موقع تخم مرغ خوردنی سر ته دیگش دعوامون میشد. یه سری جلوی مهمون سر صبحونه با داداشم دعوام شد سر ته دیگ گریه کردم. عجب ندید بدید بودیم خدایی😆😆😆😆جمعیتمونم زیاد بود آخراش دیگه مامانم بنده خدا تخم مرغ همه رو تقسیم میکرد بعدش آب میریخت ته ماهیتابه تا دعوامون نشه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

اسم ندید بازی نیار 😓😣 دقیقا همین الان ابروم رفت جلو این پسره دارم از خجالت اب میشم 

دوستم گفت ایدیشو بده یکم سر کارش بزارم ببینم روت غیرتیه یا نه ، رفت ایدیمو فرستاد براش گفت اینو میشناسی؟ پسره گفت اره بعد دوستم گفت میخوام براش یکیو انتخاب کنم ، پسره بلاکش کرد گفت دس از سرش بردار

وای خیلی ضایع شدم حالا پسره اومده میگه ایدیمو از کجا داره منم گفتم این همون نیست که تو یه گپ بود 😕 بعد گفت اوکی بیخیال  

ینی تاحالا انقدر ضایع نشده بودم جلو کسی خدایی ندید بدید تر از من نیست 🙁😐

2706