2752
2734
اره چقدرم با افتخار راه میرفتم 🤣🤣قضیه مال ۱۷ سال پیشه

مال منم این داستان مال سال 88هست تازه من با گوشیم آهنگ میذاشتم توکوچه که اونایی هم که تودستم گوشی ندیدن صداشو بشنون حسابی به همه فهموندم که گوشی دارم😂😂

خواهرم از دست من بخاطر این کارام خیلی حرص میخورد همش میومد توکوچه گوشی ازم میگرفت

❤️
اره و اینکه میدیدم با نواربهداشتی خونی به درودیوار وپنجره میزدن میخندیدن. منکه دیگه ازجام پانشدم. خی ...

چه استرسی کشیدی اون لحظه الهی😂😂

قشنگیش به همینه خدا بهت نمیگه یهو غافلگیرت میکنه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یه فامیل داریم اگه یچیز جدید بخره اینقد بچه شو میزاره کنار اینا و استوری میکنه تا از چشامون خون بیاد ...

زندایبم تازه النگو خریده بود به خاطر کرونا رفت و امدمون کم شده بود ندیده بودیم دستای پسرشو گرفته بود عکس گذاشته بود استوری نوشته بود زندگی در دستای تو جاریست پسرکم 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
زندایبم تازه النگو خریده بود به خاطر کرونا رفت و امدمون کم شده بود ندیده بودیم دستای پسرشو گرفته بود ...

در کنار النگوهایم😂😂😂😂

دل مرنجان،که ز هر دل به خدا راهی هست💛💎میشه یه صلوات بفرستین زودتریه کار خوب واسه شوهرم پیداشه بریم سرزندگیمون🥺خسته شدم😭
در کنار النگوهایم😂😂😂😂

ارهههههه😂😂😂😂😂

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
چقدر خز

خیلی تازه به ما میگه بی کلاس 

فقط من وقتی جواب مثبت بارداریمو گرفتم نشستم رو زمین کلی کولی بازی درآوردم و گریه کردم یادم میاد میخو ...

دوست مامانم منم اینطوری کرده بود تو آزمایشگاه خانوما جمع شده بودن دورش فکر میکردن بچه نامشروع 🤣🤣😂😂😂😂

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
دوستم رفته بود رستورلن شلف سرویس شوهر خالش ک خیلی خفن بود تو قابلمه غدا یواشکی برده بود تو ماشین ی ع ...

😐😐😐وااای خدای من اگه من بودم همون جا آب میشدم میرفتم زیر زمین

ممنون میشم واسه قبولی تو رشته مورد علاقم برام دعا کنین 🙏❤️
2706