2733
2739
عنوان

معجزه از نمازِ شب

| مشاهده متن کامل بحث + 48906 بازدید | 304 پست
میشه لطفا بگید نماز شب چطوره؟ از چندین نفر پرسیدم یکم متفاوت گفتن انگاری

اینه 

https://namnak.com/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%A8.p33026#1

حتما نیازی نیست یازده رکعتشوبخونید 

اگر نتونستی یک رکعت وتررو لااقل بخون

بعدش خوندم درواقع همون شبی که حاجتم میخواست مشخص شه نذر کردم. محاله مطمئن باش تاثیرشو خواهد گذاشت ...

خوش ب سعادتت . نخونده حاجت گرفتی

من برای ازدواجم میخوندم اگه تاثیر داشت ک تا الان مزدوج شده بودم

امان از ختم هایی ک تاثیر ندارند ...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه عالی دوست عزیز  بنظرتون چه کار کنیم که شوقمون برای نماز خوندن بیشتر بشه بعنی نماز رو نه از ...

کتاب چگونه یک نماز خوب بخوانیم 

استاد پناهیان رو بخون 

جوابت کامل داده شده.

توی اپلیکیشن طاقچه پی دی افش هست

فک کنم ۶هزارتومنه.

اینو بدون که نیازی نیست نمازو اول با حس و حال و عشق خوند. بلکه بخاطر عشق و معبود حقیقی با هزار جور خستگی و تنبلی فقط چون اون واجبش کرده بخونش. بعد از مدتی عشق به عبادت هم میاد😉

خوش ب سعادتت . نخونده حاجت گرفتی من برای ازدواجم میخوندم اگه تاثیر داشت ک تا الان مزدوج شده بودم ...

خدایی برا ازدواج میخونی اما خدا یه چیزایی خیلی خیلی خوبی بهت داده که هزار بار بهتر از ازدواجه من اینجوریم حس قشنگو نباید با هیچ چیزی عوض کرد

2728
یا حسین منم تجربه مثل اون صدای نعره دارم دفعه‌اول خودمو نباختم گفتم‌توهم بوده دفعه دوم دیگه مطمئن ...

حسین یارت باشه.

منم یبار سر سجاده یه صدای خیلی خاصی شنیدم البته نه نمازِ شب.بعد گفتم توهم زدم  و اون صدا ۵بار تکرار شد که من بفهمم نخیر توهم نبوده

کتاب چگونه یک نماز خوب بخوانیم  استاد پناهیان رو بخون  جوابت کامل داده شده. توی اپلیکیش ...

مرسی ❤️🙏

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
یه گرفتاری دارم از پسش بر نمیام خیلی شرمنده خدام،،اگه نماز شب میخونی منو دعا کن آدم شم

بخون راه حل گرفتاریتو پیدا میکنی مطمئن باش.

اگرم خواستی بهم خصوصی گرفتاریتو بگو

من بدنبال حل مشکلات خودمو اطرافیانم تجربیات زیادی دارم 

شاید راهی برات سراغ داشتم. دانشجوی روانشناسی هم هستم

2740
سلام من میخوام نماز شب بخونم حداقل باید چند شب باشه؟

سلام عزیزم

خوش اومدی.

فرقی نداره هرچی دلت میخواد نذر کن 

مثلا ۷شب .  

نیازی هم نیست ۱۱رکعتشو بخونی حتما. میتونی مثلا ۱۴ شب فقط وتر رو بخونی که یک رکعته

حسین یارت باشه. منم یبار سر سجاده یه صدای خیلی خاصی شنیدم البته نه نمازِ شب.بعد گفتم توهم زدم   ...

خوش بحالتون واقعا

من نذر میکنم اگه حاجتمو بگیرم ۱۴ نماز شب بخونم

تروخدا دعام کنید دیگه هیچ راهی ندارم احساس میکنم جونم داره تموم میشه

هر چند اگه خدای نکرده نگرفتمم سعی میکنم بخونم 

میشه برام دعا کنید به حاجتم برسم و آبروم حفظ بشه حتی یه صلوات.ممنون.
بخون راه حل گرفتاریتو پیدا میکنی مطمئن باش. اگرم خواستی بهم خصوصی گرفتاریتو بگو من بدنبال حل مشکلا ...

اول که پسرم،،دوم گفتن مشکلم درست نیست،،همون شما خواهری کنی دعام کنی کافیه

خوش به سعادتتون چه عالی منم یه وقتایی  بتونم میخونم ولی دائم نیست

خوش به سعادتتون🤩

اشکال نداره نذر کن هر اتفاقی هم بیفته مثلا تا ۱۴ شب یا ۴۰شب یک رکعت وتر رو لااقل بخونی 

نمیخواد هم قبل از نماز صبح باشه.ساعت یازده شب هم میتونی بخونی 

دوازده به بعد باشه بهتره.منتها وقتی شرایط نداری و شیطان بهانه برات جور میکنه تو ساعت ده یا یازده بگو

2706