2703
2553
عنوان

معجزه از نمازِ شب

48606 بازدید | 304 پست

💖💞💓💕

💞💓💕

💓💕

💕

#خاطرات_حاجتروایی_ازنمازشب  

🌷یک سال بیشتره که نماز شب میخونم

البته چند سال پیش تقریبا ده سال پیش هم ‌

میخوندم ولی هر شب نه، ارامش زیاد که نصیبم‌میشه و ارزوهام که کم و بیش براورده شدن

🌷دوستان از وقتی منم نماز شب میخونم اصلا ارزوهاام برام بی معنی شده یعنی مستجاب بشه یا نشه برام مهم نیست همین ک خدارو پیدا کردم و باعث شد ارامش بده برام کافیه البته اینم بگما ارزوهامم ازش میخاما ولیی بیشتر خود خداا مهمتره

🌷سلام منم خداروشکرچندساله توفیق نمازشب خوندن نصیبم شده آرامشی که دارم روباهیچ چی تودنیاعوض نمیکنم خداروشکرهرشب بیدارمیشم وگاهی وقتاکه خیلی خستم ومیخوام دوباره بخوابم انگاریکی بیدارم میکنه ونمیذاره بخوابم خداروشکرخدارزق معنویش رونصیبم کرده دائم الوضوودائم الذکرشدم توهرشرایطی وضووذکرخدایادم نمیره خداروشکر

🌷زن داداش من ی بار میگف داشتم نماز شب میخونم سجده که رفتم یکی چنان نعره ای زد که ترسیدم

بعد پرس و.جو کرده بودن گفته بودن شیطان بوده بخاطر نماز شبهات نعره زده

🌷بچه ها بهترین دعایی ک میتونید توی نماز شب داشته باشید اینه ک با اماما همسایه بشید چون لذت نداره بهشت بدون اینااا میگن اگه طبقات پایین بهشت باشید بسختی میتونید امامرو ببینبد

بخدا من جدیدا میگم بهشت بی حسین فایده نداره

چ بهشتی ک یه مهر رو پیشونیت باشه ک گنه کاری و نافرماتی کردی

🌷منم وقتی نماز شب میخونم به طور عجیبی راه حل برا مشکباتم پیدا میشه وروزیمون زیاد میشه خدا وشکر که خدا توفیقشو بهم میده

🌷نماز شب خیلی حس خوبی به آدم میده از همه مهمتر اینکه دل آدمو قرص میکنه من قبلنا بخاطر افسردگی که داشتم یهویی دلم میریخت نماز شب باعث شد دلم محکم شه ترسم بریزه

🌷اینکه میگن ادم یه مدت بایه ادمهایی بگرده مثه اونا میشه راسته من قبل اینکه با این گروه اشنا بشم ایمانم یخورده ضعیفتر بود تو نماز یکم سهل انگار بودم ولی وقتی میبینم یه جمعی همه سر ساعت معینی نماز میخونن تو یه زمانی خاصی نماز شب میخونن همه باهم ختم برمیدارن بیشتر تشویق شدم سمت خدا

🌷باور کنید دیشب بخودم میگفتم حتی حاجتمو هم بگیرم از این گروه نمیرم. چون این گروه یه  اهرم بزرگ و قوی هست واسه هل دادنم به سمت خدا

🌷 سلام و صبح زيبات بخير عزيزم

امروز صبح منو واسه نماز شب ، يكي بيدار كرد باور ميكني ؟ الان كه دارم بهم ميگم خدا شاهده موهاي تنم سيخ شده

موبايلم كوك كردم واسه ساعت ٤:٣٠ زنگ خورد يه لحظه گفتم فقط چند دقيقه ميخوابم بعد بلند ميشم هنوز وقت دارم

خدا شاهده ١٠ دقيقه نشد فقط تا مچ دستشون را بيشتر نديدم روي بدنم تكونم داد گفت پاشو

😭😭😭😭😭😭

بيدارشدم يه چند دقيقه اي گيج و گم بودم ولي خيلي خيلي شكرگزارم كه اين سعادتم نصيبم شد نصف شب ، حسش خيلي شيرينه نميتونم وصفش كنم برات

خدا ان شاءالله حاجت دل همگي مونا روا كنه به حق همين وقت عزيز. 🌹

🌺 @khaterate_namazshab114 🌺

💕

💓💕

💞💓💕

💖💞💓💕

سلام دوست عزیز چیزی شده؟ با من کار داشتین؟ کدوم پست کدوم تاپیک بیام؟

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام دوست عزیز چیزی شده؟ با من کار داشتین؟ کدوم پست کدوم تاپیک بیام؟

سلام دوست خوبم. توی امضاتون گفتین تایپیک دعا خبرتون کنم 

اومدم پستتون رو دیدم که گفتید آیه الکرسی میخونم واستون

گفتم بگم نماز شب بخونید

یا خدا

لابد قسمت شده من هم نماز شب بخونم

اینایی که نوشتی جدی بود؟

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم
سلام دوست خوبم. توی امضاتون گفتین تایپیک دعا خبرتون کنم  اومدم پستتون رو دیدم که گفتید آیه الک ...

لطف کردی عزیزم😍⚘

2714
سلام دوست خوبم. توی امضاتون گفتین تایپیک دعا خبرتون کنم  اومدم پستتون رو دیدم که گفتید آیه الک ...

اتفاقا یه حاجتی داشتم داشتم فکر میکردم چیکار کنم

خدا بزرگه امتحان میکنم ببینم از نماز شب جواب میگیرم یا نه

خوش به حالت،من هر کاری میکنم انگاری یه چیزی جلو میگیره،تنبلی،خوابیدن ،،

اتفاقا تو همین کانال کسانیکه خیلی تنبل بودن و اینا هم نظر گذاشتن.  بعد سه چار نفر گفتن ذکر لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم رو میگفتن و خیلی آدمای سریعی شدن😂

اتفاقا تو همین کانال کسانیکه خیلی تنبل بودن و اینا هم نظر گذاشتن.  بعد سه چار نفر گفتن ذکر لاحو ...

من تجربشو دارم خیلی خوبه،،احساس قدرت میکنی،حس امیدواری عجیب و غریبی داری،،و پیشرفت خیلی خوبیم داشتم ولی ول کردم متاسفانه

2706