2733
2734
عنوان

معجزه از نمازِ شب

| مشاهده متن کامل بحث + 48907 بازدید | 304 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه لطفا بگید نماز شب چطوره؟

از چندین نفر پرسیدم یکم متفاوت گفتن انگاری

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
2731

چه عالی دوست عزیز 

بنظرتون چه کار کنیم که شوقمون برای نماز خوندن بیشتر بشه بعنی نماز رو نه از سر تکلیف بلکه بخاطر حس خوبی که ازش میگیرم با اشتیاق و به موقع بخونیم.. من خیلی تنبلی میکنم متاسفانه

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏

یا حسین منم تجربه مثل اون صدای نعره دارم

دفعه‌اول خودمو نباختم گفتم‌توهم بوده

دفعه دوم دیگه مطمئن شدم

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
چجوری حاجت گرفتی؟؟ نذر 14 روزه. یعنی بعد از اینکه حاجت روا شدی خوندی یا قبلش؟ فک کنم تنها کسی ک ...

بعدش خوندم

درواقع همون شبی که حاجتم میخواست مشخص شه نذر کردم.

محاله مطمئن باش تاثیرشو خواهد گذاشت بعدا میفهمی

2740
موهای تنم سیخ شد  ان شالله حاجت روا شوی برای منم دعا کن  منم به خدا قول میدم نمازمو شروع ...

این ویژگی مومنانه حقیقی هست که آیات خدا رو که میشنون بخودشون میلرزن .

نماز تو قرآن واجب شده 

به همین فک کن 

قرار نیست اول با حس و حال نماز بخونی، در برابر خدا باادب نماز بخون، یعنی چی؟ یعنی اینکه با تمام خستگی و نجواهای شیطان و هزار تا کار، بگو خدایا میدونی که من چقد سخته م و اصلا نمیتونم بخونم اما چون تو دستور دادی به خاطر تو میخونم. بعد از مدتی اگر عاشق نماز نشدی و زندگیت عوض نشد بیا اینجا بگو

سلام 

خیلی زیبا و تاثیر گذار بود  

ان شاءالله که ما هم توفیق خواندن نماز شب پیدا کنیم  

عزیزم میشه لینک کانالشو بفرستی؟ 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
این ویژگی مومنانه حقیقی هست که آیات خدا رو که میشنون بخودشون میلرزن . نماز تو قرآن واجب شده  ...

چقدر قشنگ منم میخوام بخونم

اما میشه توضیح بدی چطوری هست؟!

نمیدونم چرا بعضی وقتا خالصانه نمیتونم بخونم :(

اللهم عجل لولیک الفرج...
2706