2733
2734
عنوان

خانمهای شاغل تشریف بیارید

251 بازدید | 25 پست

من چند ماهیه شاغل شدم ۴ و نیم میگیرم میگه یه تومنش برای خونه خرج کن منم دلم نمیخواد برای خودمم کم میاد تازه ولی گ یه خورده دستش تنگ شده ولی از اون طرفم ولخرجه خودش.  شما کمک میکنید؟

دختر خوشکلم ،عاشقتم نفسم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2738

توی این کیس، اگه جای شما بودم سعی می‌کنم ول‌خرجی همسر رو مدیریت کنم تا هزینه‌های زندگی متعادل بشه

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  

من مجردم

ولی اکثرا کمک میکنن تو این اوضاع اقتصادی، من خواهرم خودش اکثر خوراکی و شوینده و اینا میخره، خرج خودش هم با خودشه لباس و اینا. شوهر خواهرم هم کرایه خونهو قسط و اینا میده.

تو این شرایط اقتصادی شل کن هموطن

عزیرم زندگی مشترکه

منم بخشی از درآمدم و میارم تو خونه

چی میشه مگه

با این اوضاع اقتصادی یه نفر از پس خرج و مخارج برنمیاد

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2706