2752
2734
عنوان

اتاق مشترک

| مشاهده متن کامل بحث + 2483 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با یه مشاور دکوراسیون و چیدمان یا طراح داخلی مشورت بگیرید که براتون یک فضا رو برای دو جنس طراحی کنه اونجوری حریم همه ی افراد خانواده رعایت میشه 

حالا یا براتون طراحی کنن یا مشاوره بگیرید ازشون 

معمار و طراح داخلی / برای مشاوره طراحی منازلتثن درخواست دوستی بدید 
خب خونتون رو عوض کنید که سهتا اتاق داشته باشید 😬

عزیزجان فکر می کنید خودشون به ذهن شون نمیرسه این مساله؟ قطعا مشابه خیلی از افراد مثل بنده توان مالیش رو ندارند وگرنه کی دوست نداره منزل بزرگتری داشته باشه؟

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
2731
حواسم به دوستای پسرم هست خدارو شکر هنوز چیزی تو مخش نکردن

خوبه پس

ماهم مثل شما هستیم برامون خیلی مهمه تربیت بچه ولی متاسفانه ابجیم تا رفت کلاس اول یکی ازدوستاش هرچی بود بهش گفته بود حتی چجوری زایمان میکنن اینا واقعا داغون شدیم مجبورشدیم کلاسش عوض کنیم به خانواده اون بچه تذکر بدیم ولی اونا براشون مهم نبود

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
عزیزجان فکر می کنید خودشون به ذهن شون نمیرسه این مساله؟ قطعا مشابه خیلی از افراد مثل بنده توان مالیش ...

عزیزم من این پیشنهاد رو دادم نمیدونستم که شاید توان مالی نداشته باشن چون دیگه راه حل دیگه ای برای جدا کردن اتاق بچه ها ندارن

اتاق با تلق کدر نصف کن در بزار سه تلق  یا وسط پاراوان بذار

استارتر این فکر خوبیه. خونه ی پدری من سه خواب بود با حال و پذیرایی و ما چهارتا بچه با اخلاف سنی های تقریبا زیاد، که اصلا نمیتونستیم تو یه اتاق باشیم مثلا یکی کنکوری بود و نیاز به تمرکز داشت. اون‌یکی تازه 6 سالش بود و حسابی بازیگوش و.... خلاصه پدرم اون اتاق خوابی که از همه بزرگتر بود با فیبر به دوتا اتاق تبدیل کرد و اینجوری همه مون راحت شدیم.....

اینجا که نمیشه توضیح داد اما زن و شوهر بیشتر اتاق میخان تا بچه ها    

خدای من! استارتر عزیز چقدر پیشنهادات دوستان عجیب هست! یعنی شما زندگی تون رو مختل کنید و تو سالن بخوابید و خصوصی ترین ارتباطات رو به فضای عمومی بکشونید که بچه ها جدا باشن؟ جدا متعجب شدم!

به نظرم اینجا به نتیجه نمی رسید عزیز من، باید با یک مشاوره آگاه و دلسوز مشورت بفرمایید،

این رو هم من عرض کنم که خانم برادرم که بسیار عاقل و فهمیده هستند با کمک یک طراح معمار اتاق بچه ها رو به نحوی نصف کردند.  اتاق هم بزرگ نبود و کاملا هم جدا نشده ولی خب خیلی بهتر شده.

طراح شون هم زیاد هزینه ای نگرفته بودن گویا و بهشون فقط ایده داده بود ایشون پیاده کردند. البته بچه های برادرم بزرگتر از گل های شما هستند.

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
استارتر این فکر خوبیه. خونه ی پدری من سه خواب بود با حال و پذیرایی و ما چهارتا بچه با اخلاف سنی های ...

ما اختلاف سنیمون کم بود بابام این کار کرد یه دختر ۷۸یه پسر۷۸ومن ۷۹خیلی دعوامیکردیم

2706