2733
2734
عنوان

اتاق مشترک

| مشاهده متن کامل بحث + 2466 بازدید | 50 پست

والا خیلی سخته.تا نزدیک ده سال پیش این جریانا نبود.بچه ها تو یه اتاق میموندن.

متاسفم واسه وضعیت مضخرفی که توش هستیم.

منم با برادرم تو یه اتاق میخوابیدم.مشکلی نبود واقعا.

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
استارتر این فکر خوبیه. خونه ی پدری من سه خواب بود با حال و پذیرایی و ما چهارتا بچه با اخلاف سنی های ...

دست اونایی که این پیشنهاد دادن و شما درد نکنه یکی از اتاقامون دوتا در داره فک کنم بشه اونو براشون درست کنیم

خدایا شکرت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا خیلی سخته.تا نزدیک ده سال پیش این جریانا نبود.بچه ها تو یه اتاق میموندن. متاسفم واسه وضعیت مضخ ...

من تا دبیرستان بغل داداشم میخوابیدم به والله هیچ چیز منفی تو سرمون نبود

خدایا شکرت...
عزیزم من این پیشنهاد رو دادم نمیدونستم که شاید توان مالی نداشته باشن چون دیگه راه حل دیگه ای برای جد ...

عزیزدل نمیدونم ازدواج کردید یا خیر، اما احتمالا بچه ندارید، حتی به محض ورود بچه اول به حدی خونه دچار کمبود فضا میشه که در صورت تمکن مالی، اولین اولویت هزینه کرد خانه تبدیل میشه به افزودن اتاق خواب به خونه فعلی

برای همین بنده که بچه دارم و واقعا با کمبود فضای شدید برای جا دادن کمد و تخت و لوازم بازی و دوچرخه و میز تحریر و هزار و یک خورده ریز دیگه فرزندم مواجه هستم، میدونم که پیشنهاد اتاق اضافه و تغییر منزل بی شک به ذهن شون رسیده و امکانش نبوده، پس میریم سراغ سایر گزینه ها

احتمالا چون صورت مساله استارتر براتون ناشناخته بوده چنین پیشنهادی فرمودید   

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
2731
ما اختلاف سنیمون کم بود بابام این کار کرد یه دختر ۷۸یه پسر۷۸ومن ۷۹خیلی دعوامیکردیم

دعواهای خواهر و برادری تو دوران مجردی خیلی شیرینه خیلی... واقعا دلم برا اون روزا تنگ شده. 

انشاءالله خدا شما و خواهر و برادرتون حفظ کنه و همیشه شاد و خندان باشید 

من تا دبیرستان بغل داداشم میخوابیدم به والله هیچ چیز منفی تو سرمون نبود

ماهم بخدا.

کلا تا حالا هیچکدوم از خانوادمون سه خواب نداشت که دخترو پسر رو جدا کنن.همیشه باهم بودن بچه های دوروبرم.

چقد شرایط بدیه واقعا.چجوری به این نقطه رسیدیم😕

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............