2737
2739
عنوان

درد مقعد در اوایل بارداری🤒

13791 بازدید | 13 پست

خانوما 

من هفته ۹ بارداری ام .. دو روزه که گلاب به روتون میرم دستشویی داخل مقعدم تیر میکشه و درد دارم...یبوست ندارم، و این درد باعث میشه زیر دلمم درد بگیره...☹

خیلی نگرانم

خدایا میدونم که دوسم داری میدونم که هوامو داری 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

منم اوایل بارداری ھستم این شکلیہ نمیدونم چرا

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از داروخانه شربت انجیر بگیر و بخور

خوب ھست؟ 

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

عادیه مایعات بخور یبوست نشی

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
2740

هموروییده ، تو بارداری بخاطر هورمونا میاد بیرون 

مال من هم درد گرفت و‌زد بیرون و هنوزم بیرونه 🤪 هی باید شیاف بزنم 

باید چرب کنید مقعدتون رو 

یه ذره وازلین بزن‌نوک انگشتت بزار روش 

شاید بهتر بشه 

ولی اصلا نزار یبوست بگیری

کاربر قدیمی ام 🍭
منم اوایل بارداری ھستم این شکلیہ نمیدونم چرا

شايدم طبیعی باشه.. ولی من نگرانم

هموروییده ، تو بارداری بخاطر هورمونا میاد بیرون  مال من هم درد گرفت و‌زد بیرون و هنوزم بیرونه ...

عزیزم داخل مقعدم تیر میکشه دقیقا پشت رحمم

بین‌مقعد و رحمه 

عزیزم داخل مقعدم تیر میکشه دقیقا پشت رحمم بین‌مقعد و رحمه 

منم گاهی حس میکنم میل میره تو بدنم

یهو تیر میکشه صاف

به هرکی میگم میخنده

ولی وقتی میشینم این مشکلو دارم

درد مقعدم تازه دارم فکر میکردم واسه شیافهاییه که هرشب میزارم

منم گاهی حس میکنم میل میره تو بدنم یهو تیر میکشه صاف به هرکی میگم میخنده ولی وقتی میشینم این مشکل ...

آره منم شیاف میذارم یکی صبح یکی شب🙁