2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=340049781]چند ماهشه عزیزم 10روزشه

الهی بگردم چقدر کوچولو هست الان 

چند هفته به دنیا اومده ؟ 

تورو خدا خیلی مواظبش باش بچه های نارس بدنشون ضعیف تر هست تا جایی ک امکان داره اصلا از خونه بیرون نبرش بذار حداقل یه چهار ماهش بشه بعد مهمونی اینا برو 

شیرخشک هم شیرخشک مخصوص نوزادان نارس باید بهش بدی راستی 

شیرم حتما سر دو ساعت حتی اگر خوابش خیلی سنگین هم هست باهاش بازی کن بیدار بشه بهش بده بخوره که قندش نیاد پایین حتما یادت نره بگی خوابه ولش کن چون فعلا خیلی کوچولو هست سر دو ساعت حتما باید شیر بخوره ک تو خواب ی وقت قندش پایین نیاد 

یکم بزرگ تر بشه مثلا ۲، ۳ ماهش بشه اونوقت اشکال نداره سه چهار ساعتم بخوابه ولی الان حتما بیدارش کن بهش شیر بده 

یکم مواظبت کنی که خدایی نکرده سرما اینا نخوره زود زود بزرگ میشه اصلا نگران نباش عزیزم

الهی بگردم چقدر کوچولو هست الان  چند هفته به دنیا اومده ؟  تورو خدا خیلی مواظبش باش بچه ...

34هفته بدنیا اومده .شیرشو شبا میخوره زود زود ولی روزا یذره برا بیدارشدن اذیت میکنه کمم شده میدم میخوره هر دوساعت و نیم اینا چون زودتر ک دیگه نمیخوره .بیرونم نمیبرم مهمونی اینا ک هیچ تا یکم بزرگ شع ب امید خدا مرسی از توضیحاتت عزیزم فقط روزی چند بار سکسه میکنه بنظرت ایراد دارع?

34هفته بدنیا اومده .شیرشو شبا میخوره زود زود ولی روزا یذره برا بیدارشدن اذیت میکنه کمم شده میدم میخو ...

خواهش میکنم عزیزم من خودمم چون بچه اولم بود و زود به دنیا آومد دقیقا اندازه شما نگران و بی تجربه بودم بابت همین الان قشنگ درکت میکنم 

نه اصلا ایرادی نداره معده هاشون چون میخواد بزرگ بشه سکسکه می کنن پسر من که در روز شاید چهار پنج بار سکسکه های خیلی بدی می‌کرد الانم هنوز با این که یک سال ک پنج ماهش هست هنوزم در روز یکبار سکسکه رو میکنه

[QUOTE=340269304]عزیزم شما چند وقت یبار حموم میبردیش من ک خیلی 

من پسرم زمستون به دنیا اومد هوا سرد بود خیلی هم کوچولو بود فکر کنم ۲۰ روز بعد از اولین حموم باز بردمش 

ولی الان هوا گرمه خوبه شما مثلا هفت هشت روز ی بار یا نهایتا ده روز ی بار ببرش دیگه چون گناه داره هوا گرمه ولی بعدش کولر اینا روشن نکن تا چند ساعت سعی کن همیشه هم صبح ببریش حمام که تا شب قشنگ بدنش خشک بشه اون روزی هم که حمام میبریش اصلا بیرون نبرش 

[QUOTE=340269304]عزیزم شما چند وقت یبار حموم میبردیش من ک خیلی  من پسرم زمستون به دنیا اومد هو ...

نه بردمش ولی خو اصلا بلد نشدم بشورمش سریع دراوردمش ی شامپو کم زدم سرشو دراوردم .چون نمیدونم چجور نگهش دارم تو حموم .نافش اب بخوره مشکلی نداره?دو روزه افتاده

نه بردمش ولی خو اصلا بلد نشدم بشورمش سریع دراوردمش ی شامپو کم زدم سرشو دراوردم .چون نمیدونم چجور نگه ...

ببین اول آب باز کن ی لگنم بذار قشنگ پر از آب بشه حواست باشه آب خیلی داغ یا سرد نباشه ی جوری باشه ک می‌ریزی رو دستت گرم ملایم باشه بعد بذار حمام یکم بخار که کرد ی پارچه بنداز رو زمین بشین روی زمین و ی پارچه تمیز هم بردار بنداز رو پاهات بعد بچه رو بذارش رو پاهات اینجوری دیگه سر نمیخوره خیالت راحته دیگه سریع ی لیفت بزن بعد سرشو بشور دیگه اگر شوهرت باشه کمکت کنه خب راحت تری توی خود حمام هم رکابی و شلوار تنش کن بعد بیا بیرون مای بیبی و لباس گرم تنش کن