2733
2734
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2614350 بازدید | 66848 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واس اينك خوشگل بشيم بايد چ جملات تاكيديييي بگيم كسي تاحالا تجربشو داسته

جمله نمیخواد

جلو آینه برو و بگو :

ای قشنگتر از پریا، تنها تو کوچه نریا🤩🤩🤩🤩 

یا

قد و بالای تو رعنا رو بنازززززم🤩🤩🤩

یا 

مائده عشق و عسلم، مائده شعر و غزلم🤩🤩🤩

از این شعرها برای خودت بخووون. خودت باور کن خوشگل و جذاب و تو دل برو هستی. وقتی خودت باورت شد، هرکی هم ببیندت، ناخودآگاه میگه خوشگل کی بودی توووو😍😍😍😍عسل کی بودی تو 😍😍😍

2728
واس اينك خوشگل بشيم بايد چ جملات تاكيديييي بگيم كسي تاحالا تجربشو داسته

عزیزم من روزی یک ساعت وقت میذارم و صدای ضبط شدمو بارها و بارها گوش میکنم.الان یک ماهه این کارو انجام میدم و کلا احساس میکنم خوشگلتر شدم .مثلا موهام مثل یک ماه پیش نیست و نرم تر شده .یا با همون خانمی که گفتم بیوکنزی اموزش میده آشنا شدم .یادمه بچه که بودم وقتی میرفتم آرایشگاه چون حجم موهام زیاد بود آرایشگر توی موهامو خالی میکرد .و منم کلی ذوق میکردم چون موهای پرحجم خوشم نمیومد .وقتی 18 سالم بود به آرایشگرم گفتم چرا توی موهامو خالی نکردی درکمال تعجب گفت  توی موهات همینطوری خالی هست ایناروهم بزنم هیچی برات نمیمونه .در کل هرچیزی که با ذوق از ته دل بخواییم صد درصد بهش میرسیم .البته اون موقع جمله تاکیدی نمیگفتم ولی واسه همون چند وقتی که  حجم موهام  کم بود کلی ذوق میکردم.و الانم اصلا ریزش مو ندارم 

سلام می گم بازم کتابی هست واسه مطالعه بجز اون لیست کتابهایی که گفتین ؟ تمامشون رو سفارش دادم و تقریبا کامل شدن و فعلا سه تاشونو خوندم .

و ای کاش و ای کاش زودتر ازینا می خوندمشون جدا از مطالب قشنگشون به خاطر احساس خوبی که به آدم می ده و حس امید رو در درون زنده می کنه .

بیخود نیست خارجی ها اینقدر ریلکسن و همش دستشون کتابه و اینقدر پیشرفت می کنن تو هر زمینه ای .

فقط یه سوال دارم آیا نیازی هست تابلو آرزوها رو همه ببینن ؟ منظورم اینه که اون اهداف مد نظرت باید مخفی باشه یه یه جایی که تو دید باشه هر رو ز ببینی شون ؟ 

جواب بدین لطفن مهم برام 

خواسته هایت را که به خدا گفتی به او اعتماد کن  GOD has a plan trust him    
2740
سلام ب همه یه کامنتی توی سایت عباس منش داده بودم اینجام میزارمش سلام ب استاد و دوستانی ک نما ...

پریا جون مرسی به خاطر این پستت❤

چون دقیقا اینروزا داشتم واسه خودم اینجوری باور سازی میکردم که قرار نیست تو مسیر الهی من همه چیز کامل باشه

دیگه داشتم عادت میکردم بهش

راهنمایی بزرگی برا من بود🙏

عشقا چطور متورین 

بچه ها من یجا گیر کردم 

یکی وقتی میگیم هدف جزئی انتخاب کنید ینی من بگم رتبه زیر هزار جزیی نیست؟مثلا باید بگم رتبه700؟

بعدشم اینکه مثلا من وقتی عشقم تربیت معلمه اما ميخوام رتبه عالی بیارم وقتی میگم چرا خب سریع پاسخ میدم که افتخار کنم ینی یجور دنبال جلب توجه و پز دادنم این برخلاف جذبه دیگه؟باید بخاطر اینکه خودمو به خودم ثابت کنم دنبال بهترینا باشم ارررره؟ 

میدونم سوالا تکراریه ها ولی حسم گفت بازم بپرررررس که با یقین شروع کنی و راهت درست باشه 

@ارکیده_عاشق

@آفرودیت 

@انرژی_مثبت 

@آوانگارد 

@بقیه جذابا

اونی میشم که بالاسری بگه بنده منه هااا...

سلام‌من باهمسرم بشدت دعوا کردم و الان هم قهریم بشدت از دستش ناراحتم خیلی دوست دارم کاری کنم که اونو متوجه بدی کارش کنم 

لطفا بگین چیکار کنم؟؟و طبق این قانون چه رفتاری داشته باشم با ایشون درستتره

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
سلام‌من باهمسرم بشدت دعوا کردم و الان هم قهریم بشدت از دستش ناراحتم خیلی دوست دارم کاری کنم که اونو ...

نمیخواد به اون چیزی رو بفهمونی اما باید قبول کنی بابت این دعوا تو مسئول هستی و بابتش خیلی پاکسازی کنی پاکسازی و شکرگذاری معجزه میکنه در ضمن براش عشق بفرست و تونور قرارش بده و همیشه برا‌ش دعاهای خیر بکن

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
نمیخواد به اون چیزی رو بفهمونی اما باید قبول کنی بابت این دعوا تو مسئول هستی و بابتش خیلی پاکسازی کن ...

چه جوری پاکسازی کنم  ؟؟چی بگم دقیقا؟

چرا من‌مسئول هستم اون مقصر بود هرچندمن خیلی حرفا بهش زدم ولی اون شروع کننده بود

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
چه جوری پاکسازی کنم  ؟؟چی بگم دقیقا؟ چرا من‌مسئول هستم اون مقصر بود هرچندمن خیلی حرفا بهش زدم ...

برای اینکه داده داشتی و این داده های منفی باعث شد بحث صورت بگیره در موردش حس ناراحتی خشم و یا هردلخوری یا هر حس دیگه ای داشتی پاکسازی و ای اف تی کار کن بره 😍😍😍😍