2737
2739
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2619449 بازدید | 66866 پست

سلام من تازه اومدم اینجا.

میخوام مثبت اندیش شم وبه خودم انرژی مثبت بدم.

چونکه یه شکست عاطفی شدید رو تجربه کردم وغرورم شکسته شده.

کسی میتونه راهنماییم کنه

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

💟آیا من خوش شانس هستم؟؟ استاد #عباسمنش این فایل به دوستانتان هدیه دهید @bsbsbs2 گوش ...

سلامم پریای عزیزمم خوش امدیی خانومییی. سپاس از فایلی که معرفی کردیدد التماس دعاای بسیارر بازم بیااا شما خودت یک نشونه اییی برای من.خداراشکررر

2731
به عنوان یه برادر کوچیک خانم فرشته خیلی خوبه که اینقدر در مسیر مثبت بودن هستید ولی بنظرم تو این چهار ...

بله ولی واقعا از دندانپزشکی میترسم امکان انتقال                 ب ی م ا ر ی خیلی زیاده، چون یکی از اشناهامون رفت دندانپزشکی و در عرض یک هفته ب ی م ا ر ی ناشناخته گرفت و فوت کرد.

🙃وزن  شروع: 81 🤗وزن هفته دهم:69/900.            🔒⏳وزن هدف:69/100       (😬کمر 73/5 ➖با سن  108 ➖ران57/5➖  بازو30/5)

مثلا من تو بیداری سعیم براین هست که پرانرژی و شاد باشم و حس خوبی نسبت به خودم و اتفاقات پیرامونم داشته باشم.و این دیگه جزیی از شخصیتم شده. ولی در مورد خواب دیدن دیگه دست خودم نیست که...خوابهایی میبینم که گاهی خودمم در عجبم از کجا اومدن؟ راهی هست بشه خواب هامون رو از طریق قوانین جذب کنترل کنیم ؟

2740
فرشته جان اون داروهای گیاهی چیا بودن؟

دم نوش زنجبیل برای رفع التهاب و درد روزی دو بار داخل دهان قرقره کردم

دم نوش نعنا که نوشته بود1000 برابر انتی بیوتیک ها قویه، اینم دو بار داخل دهان قرقره کردم

جویدن سیر ولی نباید بخوری، باید بریزی بیرون، 

بعدشم مسواک زدن

🙃وزن  شروع: 81 🤗وزن هفته دهم:69/900.            🔒⏳وزن هدف:69/100       (😬کمر 73/5 ➖با سن  108 ➖ران57/5➖  بازو30/5)
در مورد جذب همسر هم مطلب داره

نه اینجا بچه ها چندبار گفتن وتوضیح دادن در موردش اگه هم فرکانس باشید میشه اما کلا شریفی میگه جذب شخص نکنید خصوصیاتی رو که می‌پسندید در طرف رو جذب کنید و خدا شخص مناسب رو با همه اون خصوصیات بهتون میرسونه 

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
مثلا من تو بیداری سعیم براین هست که پرانرژی و شاد باشم و حس خوبی نسبت به خودم و اتفاقات پیرامونم داش ...

یه بار یادمه که انرژی مثبت در این باره صحبت کرد و پست گذاشت

یه چیز تو مایه های اعتقاد به چشم زخمه 

اگه برداشت بد و فکربد نکنی، رخ نمیده 

من تازگی هر خوابی میبینم، میگم عالیهههه... قراره یه چیز خوب پیش بیاد. کابوس هم ببینم اولش شاید کمی بترسم ( در حد چند لحظه وقتی که تازه بیدار شدم).... ولی بعد سریع میگم دیشب زیاد خوردم، یا پاکسازی هام کامل نبوده و شده کابوسم... 😅😅😅یعنی درگیرش نمیشم. 

من دیشب درمورد مسیر زندگیم از خدا کمک خواستم و بعد از نماز شب ازش خواستم بهم نشون بده چکارکنم، آخه چند وقتیه موندم برم سرکار، ادامه تحصیل بدم چکارکنم خلاصه اینکه امروز قرار شد با داداشم کار کنم و شریک شم خدا خیلی خوبه قانونش عالیه دنیا خیلی قشنگه،وقتی ما فقط قشنگیاشو میبینیم قشنگترم میشه😍😍😍

خدایا سپاسگزارم خدایا سپاسگزارم خدایا سپاسگزارم.

یعنی میشه همسر الهیمو خدا بهم نشون بده، امشب بعداز نماز شب اینو از خدا خواستم گفتم ببینم دوباره کار میکنه😌

راستی نماز شکرم خوندم بخاطر کمکی که خدا بهم کرد.

2706