2733
2739
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2619495 بازدید | 66866 پست
ممنون عزیزم اما ی مورد دیگم هس ک خیلی عذابم ميده اينه ک از ی جاریم ببخشید بخاطر فضول بودنش بدم مياد ...

عزیزم باهمون پاکسازی درست میشه اصلا اتفاقاتی ممکنهگپیش بیاد که دیگع ازشما هیچ حرفی نزنه بامثلا طرفی که شنیده اینبار اصلا نخوادبشنوه ووووو

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

‍ 🔴 #رادیو_افکار!!!

📻راديو افكار بطور شبانه روزى

در #ذهن تو پخش زنده و مستقيم دارد.

يا طول موجش را به #افکار مثبت تغيير بده،

و يا پيچ #صدايش را ببند!...

#مثبت بودن و مثبت فکر کردن

به این معنا نیست که اصلاً #افکار_منفی به ذهنت خطور نکند.

بلکه معنی آن این است که اجازه ندهی آن افکار #کنترل زندگیت را بر عهده بگیرند

🙏با انتشار مطالب به کانال خودتان کمک کنید

#کانال_هیلینگ

🕉 @reikiaramesheroh

☝من حتی اون تی حسابداری رو که انرژی جونم میگه توهوا وذهتی هم گاهی انجام میدم😊

.

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
2731
خیلی خوبه بچه ها خیلی راحت می پذیرن  من که دارم به بچه هام مخصوصا موقع خواب اموزش میدم  ...

خیلی خوبه به بچه ها از الان یاد بدیم،دختر منم تقریبا آشنا،اونروز میگه داشتم دوچرخه سواری میکردم یه مانع بود ترسیدم بیفتم ،تو دلم گفتم در وجود من کیمیا گر الهی وجود دارد    

رو کمدم چسبوندم جملات تاکیدی حفظ کرده

ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
بله میتونه باشه😀

خیلی باحاله قانون، مثل بازی شده من همش در حال دادن انرژی مثبتم و دنبال نشونه. تا میتونم ایمانمو فعال نگه میدارم.😊😊

🙃وزن  شروع: 81 🤗وزن هفته دهم:69/900.            🔒⏳وزن هدف:69/100       (😬کمر 73/5 ➖با سن  108 ➖ران57/5➖  بازو30/5)
2740
میشه بگی چجوری عزیزم ممنونم میشم اگه وقت بذاری و جواب من رو بدی بعد از چند روز جواب گرفتی

خیلی توجه نکردم بعد از چند روز اما خوب جایی که من یاد گرفتم میگه غیر ممکنه تا چهل روز انجام بدیو نتیجه نگیری اما ذهن من خیلی مقاومت میکنه و همیشه قبل از چهل روز یهو یه روز نمیشه یا یادم میره بنویسم 😉اما با تمام این تفاسیر من خیلی نتیجه گرفتم خداروشکر 😄😄😄

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
ممنون عزیزم اما ی مورد دیگم هس ک خیلی عذابم ميده اينه ک از ی جاریم ببخشید بخاطر فضول بودنش بدم مياد ...

عزیزم براش آرزوی خیر و برکت و عشق کن اینم بزارش توی هاله نور و عشق الهی 

هر رروز بنویس خدایا شکرت  که رابطه من و جاریم عالیه عالیه و از این دست جمله ها تا ضمیرناخوداگاهت باور کنه، وقتی ضمیر ناخوداگاهت پذیرفت همه چی حله

هر شب براش دعا کن قطعا جواب میده

خیلی ها این راهها رارفتن و نتیجه گرفتن

من جمله خودم  

خیلی خوبه به بچه ها از الان یاد بدیم،دختر منم تقریبا آشنا،اونروز میگه داشتم دوچرخه سواری میکردم یه م ...

ههههههههههه دختر منم، یه روز با مادربزرگش رفته بود حموم هی داد میزد به من میگفت نمک بیار میخوام با نمک درمانی انرژی های منفی رو از بین ببرم، حال نداشتم گفتم ولش کن یه روز دیگه نمک درمانی کن، اونم لجباز گیر داده بود، منم براش بردم، از پشت در میشنیدم داره برای مامانم توضیح میده چطوری نمک درمانی میکنیم و چه مزایایی داره ههههههههههههههههه استاد شده برای خودش  

عزیزم براش آرزوی خیر و برکت و عشق کن اینم بزارش توی هاله نور و عشق الهی  هر رروز بنویس خدایا ش ...

اره قبول دارم انگار دعا کردن واسه طرف واقعا جواب میده حتی دشمنی ها رو از بین میبره راهنمایی ات واسه من خیلی جواب داد

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
2706