2737
2734
عنوان

اولین بار چرا و چجور با این سایت خانه خراب کن اشنا شدید؟😜

| مشاهده متن کامل بحث + 1674 بازدید | 186 پست

خونه خراب کن روخوب اومدی😂😂😂منم واسه اطلاعات بارداری اومدم

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
در هردو موردم خیلی کمک کننده بود😁 دکتر بینمو درست انتخاب کردم نامزدمم همه هی گفتن خسیسه اما من ...

اقا دکتر بینیت اسمش چیه 🤕بگو ک تهرانهههههههه

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2738
اره به خدا تا از بیرون میام بدو بدو میرم رو تختم لش میشم وارد سایت میشم😒

من صب زود شوهرمو میفرستم سرکار اول میام یه چرخ میزنم پربازدیدارو میبینم بعد میخوابم دوبارن سانس بعد کل روز اینجام 

برا شفای بچم دعا کنین
ده سال پیش بود ☺

چ خوشم میاد کاربرای قدیمی رومیبین واقعا همه کاربرای قدیمی باشخصیتن❤

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
من سربارداریم...میخوندم میگفت چه جالب باهم حرف میزنن   بعدمیگفتم فقط یه صفحه کاش بیشتربود &nbs ...

منم فک میکردم یه صفحه است وقتی هم عضو شدم تاپیک زدم و رفتم به امون خدا ، بعدا فهمیدم کاربرا خودشونو هلاک کردن

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

درباره خواننده مورد علاقم سرچ کردم به تاپیک اومد بالا.

بعد که تو قرنطینه کرونا بودم  هر روز میومدم تاپیکا رو دید میزدم حوصلم سر نره.بعد بیکاری فشار آورد عضو شدم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

داشتم برای انتخاب رشتم تحقیق میکردم 

یه تاپیک تو گوگل برام بالا اومد که طرف توش به رشته ریاضی توهین کرده بود منم اونموقع عضو شدم و جوابشو دادم 

البته بحث ماله پارساله

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
2706