2737
2734
عنوان

ورم صورت بعد از تزریق چربی

491 بازدید | 11 پست

پریروز چربی به صورتم تزریق کردم صورتم وحشتناک شده مثل بادکنک باد کرده کسایی که تزریق داشتن بگن خوب میشه

میترسم صورتم زشت بشه و زیادی بزرگ بشه اخه قبلش صورتم لاغر نبود ولی زیر چشمام کمی گود بود خط خنده داشتم و گونه هم نداشتم

اگر کسی چربی تزریق کرده لطفا تجربش و بگه

تا ۲۰ روز کبودی داره 

بعد ۳ ماه نیاز به ترمیم داری نگران‌نباش

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
  1. بهتر است بعد از تزریق چربی رژیم غذایی مناسب و سالمی را دنبال کنید. بدین ترتیب واکنش بدن به بهترین شکل ممکن در جهت بهبودی فرد مشاهده می‌شود.
  2. مصرف داروهای آنتی‌بیوتیک تجویز شده توسط پزشک به طور منظم ضرورت دارد.
  3. بهتر است از مصرف دخانیات و الکل تا زمان بهبودی کامل خودداری شود تا تورم و کبودی شدید نشود.
  4. انجام فعالیت‌های سنگین و ورزش سنگین تا دو هفته بعد از تزریق چربی ممنوع است.
  5. از مکمل‌های ضد التهاب که توسط پزشک تجویز می‌شود استفاده کنید.
  6. نوشیدن مایعات زیاد و هیدارته نگه‌داشتن بدن از راهکارهای مناسب برای کاهش التهاب و تورم است.

با مشاوره از مجموعه مدیکال و بهره‌مندی از توصیه پزشکان مجرب در این زمینه می‌توانید از خدمات تخصصی در زمینه تزریق چربی برخوردار شوید.

منبع خانه پزشک ایرانیان