2737
2734
عنوان

کبدچرب

219 بازدید | 27 پست

سلام خانوما من ۲۵سالمه ونزدیک دوماهه زایمان کردم قبل بارداری ودربارداری کبدم چرب نبوددیروزتوسونو گفتن گرید ۱تا۲هستم قراره شنبه برم دکترخیلی میترسم که خوب نشم،گفتن یکم کبدم ورم کرد بزرگترازحالت طبیعی،ولی جزدردپهلوراست ،هیچعلائم گرید۲روندارم

تعداد رای : 1
نظرسنجی
۱
1
100%
۱
0
0%
۱
0
0%
۱
0
0%

خوب میشی منم بودم الان خوبم یک و دو رفع میشه 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
خوب میشی منم بودم الان خوبم یک و دو رفع میشه 

علائمش چیه عزیزم؟

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
علائمش چیه عزیزم؟

مال من وقتی شدید بود صبحها دهنم تلخ بود یا کالری زیاد حس خفگی داشتم همین رفتم دکتر دارو داد الان بهترم یمدت پاک شده بود بازکزونا اومد فعالیت ندارم توخونم یکم برگشت روغن بدردنخور عاملی اصلی کبد چرب و کالری زیاد ممنوع پیتزا نون سیب زمینی 

الانم شاه تره وکاسنی میخورم یوقتا

دکتر میگ اعصاب هم زمینه ساز کبد چرب 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

منم کبدم چربه ،کمی ورم داره و احساس درد دارم،سونو و آزمایش رفتم،دکتر چیزی از گرید و ....نگفت 

فقط گفت کمی چربه

و هیچ قرص و دارویی هم بهم نداد.خودم گفتم دارو هایی که واسه پاکسازیه کبد هست بهم بده....

اگر تجربه ای دارین لطفا منم راهنمایی کنین.ممنون میشم

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
میشه بگی چی کار کردی خوب شدی

قبلا پیاده روی سخت نخوردن غذای چرب دارو

الانم گرید یک‌بودم عید دکتر گف یمدت کاسنی بخور 

مال من وقتی شدید بود صبحها دهنم تلخ بود یا کالری زیاد حس خفگی داشتم همین رفتم دکتر دارو داد الان بهت ...

خداروشکر ک خوب شدین😍

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
خداروشکر ک خوب شدین😍

😍😍😍😍

خداروشکر ک خوب شدین😍

😍😍😍