2733
2734

خواهری عزیزم لطفا سرنماز برام دعا کنید انشاالله فردا رفتم سنوگرافی بگن سالم ودختره 😍🙏

@گیلاس_مهربون 

@منتظررررر_ظهور 

@مامان،مهدیار    

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@عطر_گل_یاس_سفید   @دودرنگی   @آمین97 @arra @zameneahoo    

انشاالله فندقت سالم و دختر باشه😍🤲🏻🌷

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2731
انشاالله فندقت سالم و دختر باشه😍🤲🏻🌷

فدات شم عزیزم انشاالله 😍🙏

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
2740
ای خدایاااا انشالله یه نینی قشنگ دختر بهت بده😍😍😍🌹💝😻😻😻

فدات شم عزیزم مهربونم 😍انشاالله 🙏

@jvfhgc   @___bentolheidar___   @آرامش4576 @89468

سلام عزیزم انشالله که هرچی میخواهید بشه براتون صلوات فرستادم انشالله یه دختر شگل وپرخیرباشه چشم حتم

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 
2706