2733
2734
عنوان

بدون اینکه اسم خاننده مورد علاقتو بگی با یه بیت معرفیش کن😌

| مشاهده متن کامل بحث + 23229 بازدید | 1378 پست
جونم گلم ؟

🌸😘

کشورمون مشکل کم نداره😬 قبول..

ولی با این تکه از آهنگی ک گذاشتی واقعا نظرت اینه ک مثلا آمریکا میتونه بیاد کشورو ما رو نجات بده؟

و بشه مسیح کشورمون؟

{اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم} {مرا مبیبینی و هردم زیادت میکنی دردم/ تو را میبینم و میلم زیادت میشود هردم}{هین بی ملولی شرح کن من سخت کند و کودنم:)...}{❤}
🌸😘 کشورمون مشکل کم نداره😬 قبول.. ولی با این تکه از آهنگی ک گذاشتی واقعا نظرت اینه ک مثلا آمریکا ...

نه بابا این آهنگ که داره به مسیح میگه

به داد ما برس ای مسیح صد دلاری/ دوباره وعده کن آن فریب اختیاری 

به داد ما برس ای مسیح استیجاری/ دوباره راه های نوین برده داری

جدی نگیر آهنگه    

گر نکوبی شیشه ی غم را به سنگ / هفت رنگش می شود هفتاد رنگ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام استارتر جان. میشه اجازه بدی خواهش کنم تاپیک آخرم سر بزنید

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2728
2740
بعدمیگن شماها املین فحش نمیده گوش بصیرت ندارین😆😆😆😆

فحش که میده زیادم میده

فحش چیز بدی نیس

مخصوصا فحشای تتل چون داره حقایق زندگی رو میگه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

چشم تو خواب می‌رود یا ک تو ناز میکنی

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

آدم که زخم قلب و با نمک دوا نمیکنه عشقشو توی خلوتش شما صدا نمی کنه🥺

اللهم عجل ولیک‌الفرج امروز برای امام زمانت صلوات فرستادی ؟! :)اگه داری امضامو میخونی میشه برای عاقبت به خیری و حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍🤲🏻