2737
2739
عنوان

بدون اینکه اسم خاننده مورد علاقتو بگی با یه بیت معرفیش کن😌

| مشاهده متن کامل بحث + 23234 بازدید | 1378 پست
جهان همون بندریه؟ 

نه.. تو گوگل سرچ کن.. تقریبا هفت هشت سال پیش فوت کرد.. اهنگای فوق العاده ای داره.. صداشم عالی بود. روح همه خواننده ها شاد.. جاشون بهشت

دین من عقلمه... خدای من قلبمه...ادمه معتقدی نیستم.. هرچی که از نظرمن منطقی وعاقلانه اس ومیتونم با عقلم قبولش کنم بهش ایمان دارم به چیزایی که تحمیل شده و منطقی نیست ایمان ندارم.... خدای من تو قلب و وجدانمه.... بهشت وجهنم تو همین دنیاست... هرکارخوب وبدی کنید نتیجه شو همین دنیامیبینید...دوری از  تهمت ودروغ وغیبت نمازه منه... حلال وحرام هم روزه من....❤️

آهنگ آخر منو بگید اگه راست میگین 😁

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای ایننن شهره

شهره جیگره

دین من عقلمه... خدای من قلبمه...ادمه معتقدی نیستم.. هرچی که از نظرمن منطقی وعاقلانه اس ومیتونم با عقلم قبولش کنم بهش ایمان دارم به چیزایی که تحمیل شده و منطقی نیست ایمان ندارم.... خدای من تو قلب و وجدانمه.... بهشت وجهنم تو همین دنیاست... هرکارخوب وبدی کنید نتیجه شو همین دنیامیبینید...دوری از  تهمت ودروغ وغیبت نمازه منه... حلال وحرام هم روزه من....❤️
اقابالاسر نخاستم

یار بی سفر نخواستممم🤣

‏تمام «دوستت دارم» های دنیا یه طرف، اینجا که پابلو نرودا میگه: ‏«از میان تمام چیزهایی که دیده ام، تنها تویی که می خواهم به دیدنش ادامه دهم.» هم یه طرف🧡
2731
مشورت کردم گلم مشاور گفت تا از مواضعش کوتاه نیومده قبولش نکن و فراموشش کن کلا 

خوبه پس اگر حرفش با تجربه های قبل و منطق خودت همخوانی داره کوتاه نیا 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
آهنگ آخر منو بگید اگه راست میگین 😁

بلد نیستم:))

‏تمام «دوستت دارم» های دنیا یه طرف، اینجا که پابلو نرودا میگه: ‏«از میان تمام چیزهایی که دیده ام، تنها تویی که می خواهم به دیدنش ادامه دهم.» هم یه طرف🧡
مشورت کردم گلم مشاور گفت تا از مواضعش کوتاه نیومده قبولش نکن و فراموشش کن کلا 

ولی خب این حالت انتظار ، فراموشی نیستا خخخخ 

شوخی میکنم یه گوشه ذهنتو بذار شاید کوتاه اومد و خواستی قبولش کنی 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
نه.. تو گوگل سرچ کن.. تقریبا هفت هشت سال پیش فوت کرد.. اهنگای فوق العاده ای داره.. صداشم عالی بود. ر ...

الان سرچ کردم نمی شناختم شایدم آهنگی ازشون شنیدم ولی نمیدونستم اسمشونو. روحشون شاد 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2740
خوبه پس اگر حرفش با تجربه های قبل و منطق خودت همخوانی داره کوتاه نیا 

دیگه کوتاه نمیام 👌🌺

🤣🤣🤣یار تو سفر🤣🤣🤣یه سرو هزار سودا داره من دردسر نخاستم. حالا بگید کی خونده

اگه میدونستم همون اول میگفتم🤣🤣

من دلم تنگهههههه واسه همسفر تازه 

2706