2737
2734
عنوان

بچه ها یه اشتباهی کردم پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 112683 بازدید | 883 پست
می بخشید ولی این یه جور دزدیه ! راه و روش ات اشتباهه مطیع همسرت باش  مشت نشونه ی خرواره حتمن خ ...

والا من پا رو دمشون نداشتم از دنیا بی خبر بودم علیه ام توطئه میچیدن خدا خودش رو سیاهشون کرد

به نظرت تا چه حد عصبانی میشه  آخه رو اون پوله یکم پول گذاشتم دوروز پیش تولدش یه پاوربانک خریدم ...

واقعا از آدمی هرکاری برمیاد، اگه بفهمه دیگه هیچ وقت بهت اعتماد نمیکنه، احساس میکنه تو هر موضوعی باهاش روراست نیستی، بیشتر از عصبانیتش نگران صلب اعتمادش باش. خدا نکنه یوقت بیای تاپیک بزنی که شوهرم بد دل شده و نمیذاره تنهایی برم بیرون و... از همین چیزا شروع میشه، دور زدن همدیگه، دروغ دادن و... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قضاوت نمیکنم  اما من باور نمیکنم جریان  پول قلابی رو  کسایی هم میگن افرین وفلان واق ...

چون ندیدین باور نمیکنین دختر خاله بدبختم 12 ساله گیر همچین خانواده ای پیرشده من خودم خواهر شوهرم عقدم هیچی نداد پاگشا 20 هزار تومن عروسی هیچی اما دخترشو یاد میداد شوهرمنو تیغ بزنه حالا شوهرم داره میفهمه یواش یواش ک چرا خواهرش برامن پول نداشت اما عقد اون یکی داداشش داشت طلا بده. باهمچین ادمایی باید اونجوری رفتار کرد چرا زن بدبختشو عذاب بده پول نده اما یه تومن یه تومن بده خواهر و بچه هاش 

فقط خدا کافیه ❤️ وزن شروع 72 هدف 65 ❤️من میخوام ومیتونم که بهش برسم 💪
2731
قضاوت نمیکنم  اما من باور نمیکنم جریان  پول قلابی رو  کسایی هم میگن افرین وفلان واق ...

الانم قضاوت کردی گفتی نصیب گرگ بیابون نشی اره مادر شوهری دارم ک عفریته است اما تا حالا هیچی نگفتم هروقتم رفتم روی خوش نشون نداده حالم ازش بهم میخوره همچین مادرایی باید عروسای سلیطه گیرشون بیاد بفهمن دنیا دست کیه نه من ک فقط خودمو نابود کردم از ناراحتی اما خدام میذاره تو کاسشون

فقط خدا کافیه ❤️ وزن شروع 72 هدف 65 ❤️من میخوام ومیتونم که بهش برسم 💪
به نظرت تا چه حد عصبانی میشه  آخه رو اون پوله یکم پول گذاشتم دوروز پیش تولدش یه پاوربانک خریدم ...

واقعا متاسفم برات. کارت فقط اسمش دزدیِ.

ضمنا با پنجاه تومن که پول دوتا چیپس و پفکِ خودت و شوهرت رو خیلی کوچیک کردی. خداشاهده من اگه جای شوهرت بودم قطعا پرتت میکردم بیرون

2738
آخه پولشم روش یکم گذاشتم واسه دوروز پیش تولدش پاوربانک خریدم

دیگه بدتر.پولی که واست هیچ منفعتی هم نداشت چرا دزدیدی.اخه واجبه به مردی که بهت کم پول میده همچین کادوی سنگینی بدی؟واقعا کارت زشت بود

من خواهرشوهرم پاگشام کرد سال 95 20 تومن داد بهم😐😑

چطور روشون شد اخه به خدا اگه چیزی نمیدادن سنگینتر بودن 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

واسه خودت خرج میکردی اشتباه کردی 

و قسم به نور،وقتی از زخم هایت وارد میشود،تا غم در آغوشت نگیرد...
از قصد پنجاه دادم که فکر نکنن اشتباه کردم 

اوووه . می خواستی بچزونیشون

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
۱۲صفحه دوروغ نوشتم ؟ بفهمه تهش یکماه پول نمیده بهم  ولی  آخ آخ دلم خنک شد

من ننی تونم باور کنم ..تقریبا مطمینم دروغ میگی نه شوهرت یه تومن گذاشته پاکت و نه تو پنجاشو گذاشتی بمونه ...ببین اصلن با عقل جور در نمیاد .اگه اینقد به قول خودت خا شورت عفریته و با سیاست باشه خودت میدونی حتما به شوهذت گاگی 50تومنو میکنه و تو صد در صد ابروت میره و عواقب بعدش پس تو همچین کاری نمیکنی ...واقعا واسه مربازدیدی چه دروغایی سر هم میکنید ...اگه از این خلاقیتت تو دروغ واسه پول دراوردن استفاده میکردی ...دروغ شاخدارت از اینجا بیشتر معلوم میسه که گفتی برا دخترم 100تومن دادن که به هر حال قبلتر بوده و شمام اگه میخاستی یه مبلغ منطقی بزاری که باعث گلگی و رو نشدن دستت بشه میذاشتی با تو جه به تورم باید 200میذاشتی ...اخه 50گذاشتن صد در صد باعث گلگی و لو رفتن و ابرو ریزی میشه با عقل جور در نمیاد همچین کاری کرده باشی مگه اینکه با عرض معذرت عقل درست و حسابی نداشته باشی ...چقدم اینجا همه چیو باور میکنن واقعا جای تاسف داذه هر چرندیو باور نکنید 

2706