2737
2739
عنوان

شوهرم داغونم کرده ...کاش بمیرم امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 104445 بازدید | 949 پست
چجوری منم بخدا آرامش میخوام ، میدونم اشتباهه این راه

دقیقا کاراش مثل شوهر منه. سر هر چیز الکی بهم میگه لج کردی ولی واقعا من هیچ وقت لجباز نبودم. مثلا تو خونه دارم  راه میرم میگه چرا پاهاتو میکوبی داری لج میکنی؟ یهو جنگ و کتکاری راه میندازه

عزیزم چیکار کردی باشوهرت؟ چرا مردا اینجورین شوهر منم همین جوریه اندازه موهای سرم کتک خوردم صد بار ب ...

شما بچه داری ،وضع استارتر واقعا متفاوته ،اسکرین شات های پیام های با همسرش که میخونی متوجه اختلاف فرهنگی فاحش این دوتا آدم میشه ،به شدت بد دهن حتی فحش ناموسی میده ،خوب برای استارتر بهتره جدا شه چون فقط اعصبانیت و کتک شوهرش نیست ،اعتیاد هم داره 

ولی شما در اولین فرصت باید به یه روانپزشک مراجعه کنید ،میدونم شوهرتون نمیاد ولی تنهایی برید یا یه کسی از اقوام رو که امین هستند  بفرستید و تمام حالات شوهرتون رو روی کاغذ بنویسید و یا آنلاین با دکتر صحبت کنید

خواهش میکنم جدی بگیرید ،بچه هاتون همین الآن دچار مشکلات روحی شدن که ممکنه سالها طول بکشه که درمان بشن ،این مرد باید درمان بشه ،شاید دکتر دارو بده که شما یواشکی داخل غذاش بریزید ...اگه همسرتون دارو نخورن مطمئن باشید چند سال دیگه خودتون و فرزندهاتون مجبور میشید مشت مشت قرص بخورید 

باور کنید چند سال دیگه همین بچه ها بهتون مدال افتخار نمیدن که ووااااای مامان فداکاری داشتیم وفقط تحمل کرد ،بهتون میگن خدا لعنتتون کنه که فقط دست رو دست 

گذاشتید و منت گذاشتید که به خاطر بچه ها موندین تحمل کردید ،صبر به معنای صرفا تحمل کردن نیست به معنای آرامش داشتن و عجله نکردن در انجام و تصمیم گرفتنه که نکنه تصمیم عجولانه یا سریع و شتاب زده گرفته بشه نه اینکه دست روی دست گذاشت بشه

هر چند میدونم اکثرا اینجا فقط درد و دل میکنن کسی به فکر ساختن نیست ،خدا میگه دست بذار به زانوت با توکل به من بلند شو 

زیاد دیدم مواردی مثل شما رو که بچه ها تباه میشن ،همین پارسال خانواده ای بود که دوتا از بچه هاش خودکشی کردن ،بچه هاشم بزرگ بودن ،ولی مادر به خاطر آبرو نه جدا میشد نه به فکر درمان و اصلاح بود،زندگی دخترش رو سیاه کرد ،دختر به اون خوبی آواره بود ،به شدت این مادر متوقعععع بود که بقیه بیان هرچی که میخواد در اختیارش قرار بدن تا ایشون یکم به خودش تکون بده ،با عرض معذرت یک ابله به تمام معنا ،مشاوره های مذهبی میگفتن طلاق ،این به فکر حرف مردم بود افتاد بود سر لج با شوهرش ،فقط بلد بود آه و ناله کنه ،البته اینا برای این بود که خودشم اختلال شخصیتی داشت ....خلاصه  یه آدمی که میتونست و امکاناتشم داشت یه خانواده رو  تباه کرد.... خلاصه بزرگوار هر جوری شده خودتونو به یه متخصص روانپزشک خوب و حاذق برسونید .... اگرم خدایی نکرده شوهرتون درمانی براش نباشه ،در صورت اثبات بیماری روحی که منجربه نداشتن امنیت جانی در خانه بشه میشه سرپرستی بچه ها رو بگیرید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=200712240]به قران خواهر اگر تو این سایت نمی اومدم فک نکنم این چیزا رو  میدیدم یا می فهمیدم  اونم یه ...[/QUOT

شما اخبار هم نمیبینی؟ اون پدری که دختر اش رو کشت رو ندیدی؟ بقییه هم میزنن دیگه

کاااااش به ما هم یه زندگی شبیه شما داده بودن

خداحافظ تا کنکور 1402😊 مطمئنم بعد پزشک شدنم دوباره میام این قول رو هم دارم توی امضام میدم 💪 پس قرار نیست زیر اش بزنم من به هدفام میرسم در هر دم بهش نزدیک تر میشوم از همین لحظه یعنی ساعته ۱۳:40روز ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ میرم ولی اگه شیطون رفت توجلدم و زودتر اومدم هم بهم بگین زود برو درساتو بخونم😁بعضی اوقات شیطونی میکنم🤪 
2728

من ی بار چند سال پیش شوهرم تو حال خودش نبود باهم دعوامون شد من دراز کشیده بودم خیلی اروم با پاش زد به پهلوم خیلی ارومااا در حد ی برخورد 

همش به یادش میارم و میگم واقعا رفتارت زشت بود و اون خجالت میکشه هنوزم یاداوری اون حرکت بخاطر بی احترامی که بهم شده خیلی اذیتم میکنه با اینکه عاشق شوهرمم اونم خیلی دوستم داره ولی یادم نمیره هیچوقت 

بعد نمیدونم چه جوری میشه این همه بهت توهین بشه و چیزی نگی 

برای خودت ارزش قائل شو من اصلا به کسی نمیگم طلاق بگیر ولی بترسونش بکشونش به دادگاه تا بفهمه تو ادمی عروسک نیستی هرجوری بخواد باهات برخورد کنه یا میتونی با خانوادت درمیون بزاری 

سکوت راه حلش نیست 

بیا گره بزنیم رشته امیدمان را به انگشت سبابه خدا؛ او هیچگاه ما را میان حادثه رها نمی‌کند❤️ پسرم باراد دنیای مامانشه ☺️👶🏻
چرا نمیکشیش؟؟ یکم شیشه از یکی بگیر مواد مخدر منظورم با دوغ مخلوط کن بزار یک ساعت بمونه بهش بده بخور ...

وای اینو ازکجا یاد گرفتی 😰

💚عضوگروه سبز💚 وزن شروع ۶۱ ☘️۱۴۰۱/۶/۸☘️ وزن فعلی ۵۸☺️
اتفاقاچون ایرانی هستیم اصلاتعجب نکن .ماایرانیا به خیلی چیزاتن دادیم یکیشم همین ظلم های خانگی 

چون ایرانی هستیم قابل باوره ،این همه گرونی وظلم که همگی باهم نزدیک ۹۰میلیون سکوت کردیم ،بااین همه سرمایه نفت وگازومعادن خیلی هامون ازگرسنگی وبی پولی داریم به فنامیریم کتک خوردن اسی بخشی ازاین ظلم هاس

هرکی حرف بزنه کتک میخوره یاکشته میشه بایدسکوت کنیم تازنده بمونیم وتظاهرکنیم همه چی ارومه من چقدخوشحالم امریکایی اح هستن

2740
چجوری منم بخدا آرامش میخوام ، میدونم اشتباهه این راه

طلاق بگیر تمام

🧲🧲🧲🧲موسس تاپیک جذب ثروت🧲🧲🧲🧲🧲https://www.ninisite.com/discussion/topic/6931139/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%ab%d8%b1%d9%88%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%88%d9%88%d9%88-%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9?page=1
2706