2737
2734
سلام من از خودم شروع میکنم من یک سه قلوی ده ماهه دارم موقع تولد وزنشون قل یک 1370 قل دو 1430 قل سه 830 گرم بود قل سوم من خیلی مشکل داشت خیلی ضعیف بود الان 8 کیلو شده قل یک و دو الان 9 کیلو شدن و کاملا می ایستند ولی قل سه هنوز نمی تونه برگرده از لحاظ مغزی نوار مغز گرفتم و سونو و غیره گفتند که هیچ مشکلی نداره ولی از لحاظ حرکتی عقبه باید حتما بره کاردرمانی خیلی ناراحتم و استرس دارم لطفا کسانی که نی نی هاشون بردن کاردرمانی و نتیجه گرفتن بیان و تجربیاتشونو بگن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خیلی از محبتت ممنون پسر من با اینکه ده ماهشه و همنجور که گفتم قل سومه تا الان اصلا نمی تونه بگرده روی شکم و یا چیزی رو با دستش بگیره مثل بچه دو ماهست خیلی ناراحتم از لحاظ مغزی هیچ مشکلی ندارم ولی چون زیادی اکسیژن گرفته و 2 ماه توی NICU بوده زوی عضلاتش تاثیر گذاشته دکتر گفته باید ببری کاردرمانی تا درست بشه می ترسم در آینده مشکل پیدا کنه خودم توی خونه کف پاهاشو ماساژ می دم آیا کاردرمانی تاثیری داره اگر ورزشی می تونه کمکش کنه توی خونه لطفا راهنمایی کن تا براش انجام بدم
2731
عزیزم در وهله اول میگیم نی نی شما دچار تاخیر رشدی هست و نه چیز دیگه کاردرمانی باهاش شروع میشه 3ماه انجام میشه به صورت مداوم تا پیشرفت به چشم دیده بشه
عشقم مادرم دنیای من الینا دخترم و خدا خدا خدا تنها امیدم
بله گلم کاردرمانی 100 درصد نتیجه میده من اینقدر مورد این طوری داشتم که تاخیر داشتند و همه چی حل شده من یه کیس تو کلینیک دکتر کریمی داشتم اومد حتی نمی غلطید بعد 6 ماه میدوید خیالت راحت
2740
عزیزم من دیگه ساعت کاریم داره تموم میشه دارم میرم سوالی بود بپرس می ام جواب میدم به هر حال کاردرمانی که 4 سال داره اموزش میبینه علمی کار میکنه عضله مفصل میزان فشاری که تو هر تمرین باید وارد کنه و خیلی موارد دیگه رو نمیتونه به شما تو چند تاجمله بگه
من کف پاهاشو و دستاشو ماساژ می دهم پاهاشو جمع میکنم توی شکمش روناشو ماساژ می دهم کمرشو ماساژ می دهم می شونمش دستاشو مثل هواپیما باز می کنم می کشم از این کار ها
عزیزم نمی دونم پیغامامو می خونی دوباره تکرار میکنی که با چند تا جمله یادت بدم اشتباهه بیشتر این طوری به نی نی اسیب میزنی حداقلش اینه چند جلسه کاردرمان بهت اموزش بده از کاراش فیلم بگیری یاد بگیری چه طور با مفاصل کار کنی بعد خودت کار کنی
دستت درد نکنه همین که بهم امید دادی که خوب می شه خیلی خیلی خوشحالم روز یکشنبه باید ببرمش اولین جلسه که ببنن که توی چه سطحی است و چند جلسه احتیاج داره حتما نتیجه رو بهت می گم خیلی خیلی از راهنماییت ممنونم
2706